Створення сайту для турагентства

Разработка сайта для турагентства

Розробка сайту для турагентства

Подорожі займають велике місце у житті сучасного суспільства. Пізнавати та вивчати нове завжди цікаво. Побачити, як і чим живуть інші народи, насолодитися красою природи, поплескатися в морі або океані, всі ці принади будуть доступні завдяки роботі тур компаній. Саме тому кожна турфірма повинна мати туристичний портал з каталогом найпопулярніших для відвідування країн і місць для відпочинку. За допомогою такого ресурсу можна залучити більше клієнтів, а також покращити рівень їх обслуговування. Наша веб-студія byShep готова запропонувати створення сайту для турагентства будь-якої складності з подальшим просуванням та адаптацією під мобільні пристрої.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для турагентства — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Подорожі займають велике місце у житті сучасного суспільства. Пізнавати та вивчати нове завжди цікаво. Побачити, як і чим живуть інші народи, насолодитися красою природи, поплескатися в морі або океані, всі ці принади будуть доступні завдяки роботі тур компаній. Саме тому кожна турфірма повинна мати туристичний портал з каталогом найпопулярніших для відвідування країн і місць для відпочинку. За допомогою такого ресурсу можна залучити більше клієнтів, а також покращити рівень їх обслуговування. Наша веб-студія byShep готова запропонувати створення сайту для турагентства будь-якої складності з подальшим просуванням та адаптацією під мобільні пристрої. Наявність веб-сайту стане ефективним рекламним інструментом для розвитку Вашого бізнесу.

  Створення сайту для турагентства: особливості

  Туристичних сайтів в Україні налічується велика кількість. Всі вони мають інформаційний характер для тих, хто перебуває у пошуку цікавих пропозицій для подорожей світом. Крім барвистості та функціональності, сайт повинен викликати довіру та давати відповіді на запитання клієнтів. Такі проекти хороші та зручні не тільки для відвідувачів, а й для агенцій, оскільки вони нарощують клієнтську базу та зменшують час на обслуговування. Створення сайту для турагентства сприятиме залученню партнерів та припливу інвестицій.

  Розробка туристичних сайтів відрізняється такими характеристиками:

  • Зручна навігація сайтом. Дозволить легко підібрати тур від оператора на різний бюджет.
   Доступність та інформативність. Вся інформація про готелі, умови проживання та нюанси поїздок у швидкому доступі.
  • Швидке завантаження сторінок для перегляду.
  • Зв’язок із соцмережами, можливість авторизуватися та залишати коментарі. Відмінні спосіб підняти рейтинг турфірми та ранжування в пошуковій системі.
  • Адаптивний дизайн, дотримання індивідуальності.
  • Адмін панель для швидкого додавання нових турів та редагування новин.

  Головні функції для туристичних сайтів

  Створення сайту для турагентства – запуск повноцінного проекту, який матиме всі необхідні функції для роботи. Для зручної роботи сайту він повинен мати:

  • Зручний пошук. У цю опцію включені фільтри пошуку за ціною, розташуванням, номерним фондом, датою бронювання, типом житла та іншими критеріями підбору напрямку для відпочинку.
  • Бронювання готельних номерів. Це спеціально розроблений модуль, за допомогою якого можна швидко подати заявку на броню квитків, місць, номерів з можливістю її скасування.
  • Платіжна система та пошук квитків. Це дозволяє здійснити оплату за куплені квитки через ваш сервіс і знайти відповідний рейс, не йдучи з сайту.
  • Розсилка новин у світі туризму. Для цього використовуються соцмережі та месенджери, а також інші способи сповіщень для залучення відвідувачів на сайт.

  Чому вигідно замовити створення сайту для турагентства byShep?

  Співпрацюючи з нашою веб-студією, ви отримаєте комплексний перелік послуг для розробки та просування веб-ресурсу. Ми розробимо маркетингову стратегію розвитку вашого бізнесу, наповнимо його якісним контентом, забезпечимо просування та технічну підтримку. У нас ви знайдете вигідні умови кооперації та доступні ціни! Розробка сайту для турфірми в Україні виведе бізнес на новий рівень та забезпечить приплив клієнтів!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?