Створення сайту з оренди автобусів

Розробка сайту з оренди автобусів

Сайт з оренди автобусів

Якщо ваше життя пов'язане з фотографією, це не тільки заробіток, але ще й цікаве хобі, вам необхідно замовити створення сайту для фотографа. Робити красиві знімки – це справжній талант, який дозволяє сфотографувати найважливіші моменти життя.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт з оренди автобусів — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Якщо Ваш бізнес пов’язаний з міжнародними або внутрішніми пасажирськими перевезеннями, важливо подбати про створення для клієнтів комфортних умов для поїздки, надавши не тільки надійний транспорт у тимчасову експлуатацію, але й якісний ресурс, де можна отримати всю необхідну інформацію про послуги. Веб-студія byShep готова розпочати реалізацію проектів різних рівнів складності за доступною ціною. Створення сайту з оренди автобусів забезпечить не лише просування бізнесу, а й приплив нових замовників, які залишаться з вами постійно. Розробка веб-ресурсу не дасть вашому бізнесу зупинити свою діяльність!

  Особливості розробки сайту з оренди комерційних автобусів

  Створення сайту з оренди автобусів виступить візитною карткою, згідно з якою відвідувачі зможуть знайти ваші контакти і скористатися послугами, що надаються вами. За допомогою правильно оформленого ресурсу клієнти зможуть ознайомитися з модельним рядом орендної техніки, дізнатися про умови прокату та розцінки. Корисною буде можливість залишити коментарі, поділитися відгуками про співпрацю з фірмою.

  Здача автобусів в оренду вважається популярним, затребуваним видом бізнесу, що активно розвивається. Такий вид діяльності буде доречним у будь-яку пору року, у будь-якому місті та країні. Створення сайту з оренди автобусів в Україні допоможе розкрити сильні сторони вашої підприємницької справи, дасть поштовх до співпраці не лише з приватними, а й з корпоративними клієнтами, підшукати нових надійних інвесторів.

  Що потрібно для створення інтернет-проекту?

  Для розробки сайтів з оренди транспортних засобів, зокрема автобусів, необхідно враховувати великі навантаження. Тому сторінки повинні завантажуватись максимально швидко. Наявність API дозволить розширити веб-портал та оформити програми для різних платформ. Ресурс можна формувати як на типовій, так і самописній CMS базі з підтримкою адаптивної верстки за бажанням замовника. Таким чином, проект відрізнятиметься унікальністю та зможе відображатися на різних мобільних пристроях. За запитом до сервісу можна включати різні модулі, наприклад, сео-оптимізацію та ін.

  Особливості структури сайту з оренди транспорту

  Структура ресурсу з оренди транспортних засобів відрізняється складністю через облік спеціалізації. Щоб зробити сайт із зручною навігацією та привабливим для відвідувачів, необхідно до проекту внести основну та додаткову інформацію:

  • Відомості про організацію, її цілі та послуги;
  • Контактні дані зв’язку;
  • Умови співробітництва, підписання договору про оренду, вибір способу оплати, наявність відстрочки, онлайн бронювання, цілодобова робота сайту та ін;
  • Каталог для вибору сучасних моделей автобусів різної місткості для різних цілей – їзда містом, трансфер до аеропорту, обслуговування заходів тощо;
  • Можливість оренди з водієм та без.

  Чому потрібно замовити створення сайту з оренди автобусів в Україні?

  При співпраці з програмістами та розробниками з компанії byShep, ви отримаєте якісний веб-продукт у короткі терміни та за доступною ціною, яка зможе вивести ваш бізнес на новий рівень та залучити клієнтів. Всім замовникам буде надано тих підтримка, навчання роботі з адмін-панеллю та просування в мережі Інтернет.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?