Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів

Інтернет-магазин будівельних матеріалів

Інтернет-магазин будівельних матеріалів

В Україні стрімко розвивається будівельний бізнес та все, що пов'язане з ринком нерухомості. Купуючи квартиру в новобудові або на вторинному ринку, виникає необхідність проведення ремонту. Великий попит на будівельні матеріали породжує відкриття нових офлайн магазинів, що займаються реалізацією продукції цільового призначення.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазину будівельних матеріалів — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  В Україні стрімко розвивається будівельний бізнес та все, що пов’язане з ринком нерухомості. Купуючи квартиру в новобудові або на вторинному ринку, виникає необхідність проведення ремонту. Великий попит на будівельні матеріали породжує відкриття нових офлайн магазинів, які займаються реалізацією продукції цільового призначення. Оскільки конкуренція з кожним днем ​​зростає, власники великих магазинів, дрібних павільйонів замислюються про підключення дистанційних продажів у мережі.

  Нестандартне мислення та бажання збільшити прибуток наштовхує на створення інтернет-магазину будівельних матеріалів, що стане чудовим стартапом як для новачків у цій галузі, так і для великих підприємців. Замовити розробку сайту для будівельного магазину можна в Україні можна у веб-студії byShep, де працюють лише досвідчені фахівці, які роблять свою роботу швидко та якісно.

  Переваги будівельного інтернет-магазину

  Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів – справа рентабельна, прибуткова і практична для власників бізнесу. Реалізувати мрію дуже просто, якщо ви готові вкладати у розвиток справи та займатися розкруткою проекту.

  Інтернет-магазини в галузі будівництва мають багато переваг, головною з яких вважається великий попит на продукцію цілий рік. Це означає, що створення сайту швидко окупиться і принесе добрий прибуток. Вам вдасться зайняти конкурентне місце в галузі та залучити до співпраці нових партнерів та інвесторів, збільшувати базу клієнтів та дохід від продажів. Зовсім не має значення, це бізнес із нуля чи крок до розвитку вже готових торгових точок. Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів стане міцним та надійним фундаментом для розвитку компанії та збільшення продажів.

  Які модулі потрібно включити у розробку будівельного інтернет-магазину?

  Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів – процес відповідальний, який враховує всі нюанси галузі та роботи ринку, тому це дозволить замовнику отримати ресурс, що відрізняється:

  • Якісним функціоналом і зручною навігацією по сайту, оригінальним дизайном і практичним інтерфейсом користувача;
  • Продуманою структурою та грамотним поданням товарів за категоріями, з параметрами та властивостями;
   Версткою макетів та легким керуванням сайтом;
  • Основними модулями, які забезпечують зв’язок клієнтів з адміністрацією сайту. Має налагоджену систему зворотного зв’язку, контактні дані, реєстрацію та авторизацію на сайті, кошик та онлайн консультацію, а також інші модулі;
  • Впровадження інтеграції з додатковими модулями для CMS, а саме з 1С, складом, системами оплати та службами доставки;
  • Наявність інших функціональних елементів, які обговорюються на етапі створення технічного завдання.

  Чому варто вибрати веб-студію byShep?

  Замовивши створення інтернет-магазину будівельних матеріалів у нас, Ви можете бути впевнені в якості та своєчасності виконаних робіт. У нас працюють лише досвідчені фахівці, які володіють сучасними IT-технологіями. Ми не тільки займаємося розробкою, але й допомагаємо просувати сайт. У нас індивідуальний підхід до кожного замовника та доступні ціни.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?