Розробка сайту Альфатекс

16 Квітня, 2022
258

Корпоративний сайт – це насамперед особа компанії. Також перелік товарів та категорій. І дуже важливо поєднати красиве обличчя та функціонал такого веб-ресурсу. Що у нас і вийшло на сайті “Альфатекс”.

Альфатекс – завод комунальної та спеціальної техніки, який розташований у рідному місті Кременчук. Перелік виробництва нараховує понад 100 моделей свого виробництва, а також понад 400 моделей французької, білоруської, італійської та китайської техніки. 

Для нас цей проект один із найуспішніших. Ми доклали максимальних зусиль для створення цього сайту. Наша команда: 3 розробники, два дизайнери, тестувальник, а також SEO фахівець, почала роботу ще 2019 року, з простим завданням освіжити сайт. Але вже на перших етапах розробки сайту ми зрозуміли, що беремо участь в успішному проекті, оскільки успіх сайту не завжди залежить від веб студії, а також бажання компанії розвиватися. Тільки згуртована робота принесла результати, а саме: понад 20 тисяч унікальних користувачів на місяць та понад 150 тисяч переглядів сайту. 

Альфтекс

До початку розробки сайту під ключ ми зібрали всі дані і провели моніторинг конкурентів, щоб зрозуміти з чого потрібно починати. І почали з розробки унікального дизайну, чогось цікавого та незвичайного, того, що буде чіпляти користувача на перших секундах користувача на сайті. А перші секунди один із найважливіших, тому що користувач робить вибір, залишити сайт або продовжити перегляд. Тому було прийнято рішення зробити зручне меню, в якому можна переглянути всю продукцію та техніку, не переходячи на інші сторінки. Що й дало той результат – клієнт може подивитися все, що йому необхідно на перше екрані. Далі за списком було питання з гарними банерами, тому що зараз важко чимось здивувати споживача, але, як нам здається, у нас вийшло. Дуже лаконічний дизайн і мінімалізм впадає прямо в очі з бажанням щось подивитися.

В один момент ми із замовників дійшли того, що на головній сторінці сайту повинні бути представлені категорії, але не тільки як меню з різними брендами, а як поділ на категорії. Нам дуже допомогла думка співробітників у тому, як правильно згрупувати всі розділи техніки. І ми передали розробку іконок  для сайту до рук нашого дизайнера. І теж зробили це максимально унікально, настільки унікально, що у нас їх навіть сперли два конкуренти нашого клієнта. Але на нашу думку, якщо вони крадуть якусь ідею, то ми зробили дуже добре.

Також для просування сайту дуже допомогло написання SEO текстів . Які були написані на багатьох сторінках. Але сам текст не все робить, а у зв’язку з ним йде оптимізація та адаптація сайту. Адже не завжди легко оптимізувати сайт, так як часто клієнт хоче щоб були красиві та якісні картинки, але якщо знати як можна все, і якісно і швидко. Взагалі, просування сайту  дуже цікава справа. Фахівцю в цій сфері потрібно не просто розуміти пошукову систему Google, а ще й стати його найкращим другом. Правила ранжування пошуковика змінюються кожен місяць і дуже важливо уважно стежити за тим, що відбувається на сайті, оскільки з оновленням може все просто злетіти, але якщо тримати руку на пульсі подій, то клієнт може спати спокійно, а сайт готується до нових навантажень.

Ще один важливий атрибут розвиваючого сайту ця його оновлення, але в тому сенсі що на сайті постійно щось потрібно змінювати, а в тому що на сайт потрібно постійно додавати. Новини, статті та що люби унікальне. Компанія Альфатекс дуже активно займається цим питанням та завжди надає унікальний контент для сайту. А так само важливо знати, що текст не повинен бути перенасичений ключовими словами, а важливо, щоб вони були написані для людей, грамотно і зрозуміло. Інформацію про виставки, нові новини та цікаві статті. Це безпосередньо впливає на просування сайту .

Варто відзначити, що дуже важливо вас сайт виглядає під усі пристрої, тому етап адаптації під мобільний телефон дуже важливий як для користувача так і для пошукових систем. На сайті “Альфатекс” ми розробили максимально зручний інтерфейс для мобілок. Оскільки більш ніж 60% користувачів дивляться сайт саме з телефонів. Також потрібно врахувати компактність та розташування блоків. Одним словом – не робити так, як тобі подобається, а з розумом підходити і робити все для кінцевого споживача. Якщо підсумувати, то ми бачимо те, що створення сайту це нелегкий процес і це точно не просто написати якийсь код – це важкий і довгий процес з командною роботою. 

Розробка сайтів під ключ  — це те, на чому ми спеціалізуємося, але так і SEO просування, написання текстів, розробка дизайну, промальовування будь-якої дрібниці, яка є в інтернеті. Замовити сайт ви можете, залишивши заявку у нас на корпоративному сайті, або зателефонувати за номером нашого менеджера +38 (067) 737 0360. Наш спеціаліст проведе безкоштовну консультацію з будь-якого питання, що стосується сайту.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?