Інструкція з переходу на HTTPS

HTTPS – це протокол безпечної передачі даних. Завдяки розширенню HTTP можна зашифрувати та захистити дані на сайтах. Тим, хто не знає, як правильно підключити цей протокол безпеки, є докладна інструкція, яка описує крок за кроком.

Чому важливо використовувати HTTPS?

Спочатку, приєднатися додатковий захист знадобиться тим серверам (банки, інтернет-магазини), яким важливо зберегти конфіденційність даних та запобігти доступу сторонніх персон до особистих даних, що курується на законодавчому рівні.

Що потрібно для перекладу сайту на розширення HTTPS?

При цьому розширенні дані шифруються за допомогою закритих та відкритих ключів, які створюються із застосуванням протоколів SSL та TLS.

Етапи отримання та встановлення SSL-сертифіката

Сертифікати можна розділити на типи залежно від типу перевірки:

 • DV – підтвердження здійснюється через е-мейл, який пов’язаний із доменом. Видача сертифікату здійснюється швидко та безкоштовно. Захищає дані, але без 100% гарантії.
 • OV – сертифікат видається протягом кількох днів і не безкоштовно. Здійснюється перевірка документів підприємства та власника домену.
 • EV SSL – ретельна перевірка організації з видачею сертифіката через 2 тижні.

Зміна внутрішніх перелінків. Якщо на ресурсі є посилання навіть після перекладу на HTTPS, то браузери та пошукові системи визначатимуть його як небезпечний. Потрібно замінити всі посилання на відносні.

Перевірте доступ до сайту після перекладу на HTTPS. Якщо дії виконані коректно, ресурс відображатиметься в браузері на новому URL із замком в адресному рядку.

Налаштування переадресації. Налагоджує перенаправлення з кодом 301 для старих сторінок сайту. Після налаштування редиректу слід зайти у вкладку «Індексування» – «Переїзд сайту» і додати опцію HTPPS із зазначенням нової веб-адреси.

Instrukcziya po perehodu na https
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?