Прихований текст – що це

Це один із найпопулярніших чорних методів просування веб-ресурсів. Суть цього методу полягає в наступному: частково контент заповнюється великою кількістю ключових фраз, що дозволяє штучно підвищити релевантність сторінки запиту користувачів, але, при цьому, інформація в тексті може виглядати нелогічною і безглуздою. Саме через це контент краще сховати від переглядів користувачами. При стандартному перегляді він не відображатиметься. Технічно він буде розміщений в HTML-коді, щоб він був доступний для індексації роботами пошукових систем.

Що буде після використання невидимого SEO-контенту

Без сумніву, такий варіант оптимізації вважається суперечливим згідно з правилами пошукових систем. Якщо браузер знайде подібні порушення, окремі сторінки або цілий сайт вилетять із пошукової видачі.

Алгоритм дій при виявленні браузером цього порушення

До розміщення прихованого тексту найчастіше вдаються сео-оптимізатори, які хочуть швидше заробити на замовнику і не морочитися над роботою. Також він може виявитися в процесі злому сайту конкурентами або іншими особами, які мають злий намір. Якщо контент був розміщений на сайті не вами, рекомендується швидко змінити паролі доступу до ресурсу та здійснити перевірку наявності інших проблем безпеки. Після чого ви зможете або самотужки усунути проблему, або звернутися за допомогою до професіоналів.

Найпопулярніші варіанти приховування тексту

 • застосування одного й того ж кольору для літер та заливання фону;
 • вживання дрібного, майже невидимого шрифту;
 • винесення інформації за межі сторінок;
 • заливка картинки або інших елементів непрозорої текстури поверх тексту;
 • використання CSS.

Подібними образами іноді приховують зовнішні посилання, що необхідно враховувати під час пошуку порушень.

Дії після усунення порушень

Якщо вам вдалося прибрати весь прихований текст, необхідно просто натиснути кнопку «Я все виправив», яку можна знайти в розділі «Безпека та порушення». Потім робот ще раз перевіряє ще раз сайт і його сторінки і, якщо проблем більше не виникне, повідомлення про наявну проблему зникне з панелі вебмайстра, а обмеження з веб-ресурсу теж пропадуть автоматично протягом місяця. Якщо порушення буде виявлено повторно, скористатися функцією натискання кнопки можна буде не раніше, ніж через місяць.

Чи вважатиметься порушенням застосування плагіну для приховування контенту великих обсягів?
Користувачі можуть вдатися до використання різних технологій, які дозволять приховати текст, звичайно, якщо це відбувається для забезпечення зручності користувачів. Як варіант, можна включити на сторінці опцію Javascript плагін, який

Skrytyj tekst chto eto
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?