Принцип використання та розміщення сео-посилань для просування веб-сайтів

Що таке зовнішнє сео-посилання? Це посилання, за допомогою якого можна перейти з одного ресурсу на ваш. Зовсім недавно велику їхню масу нудьгували, щоб забезпечити гарний поступ. Однак, важливість та ефективність використання зменшилася, а якщо немає якісного контенту з внутрішньою оптимізацією, то й зовсім дорівнює нулю. З 2018 року був запущений новий індекс якості, який не бере до уваги посилальний матеріал при оцінюванні якості веб-ресурсів. Мало того, згідно з останніми даними, активне застосування та розміщення на сайті сео-посилань може призвести до блокування пошуковою системою.

Алгоритми Google

З 2013 року розпочав свою роботу спеціальний алгоритм «Пінгвін», головне завдання якого полягає у відстеженні та зниженні позиції видачі проектів, що використовують для розкручування ресурсу нелегальні посилання. Аналог є і в Яндекса і називається “Мінусінськ”, функціонує з 2015 року.

Як визначити, що проект потрапив під приціл фільтра у пошуковій системі?

У розділі «Діагностика сайту», у категорії «Безпека та порушення» на панелі вебмайстра, якщо сайт знаходиться під впливом Мінусинську, користувач отримає повідомлення про помилку. У Google повідомлення про накладення санкцій надходить через Google Webmaster Tools.

Як забрати ресурс з-під фільтра?

Єдиний варіант зміни положення – видалити всю нелегальну масу посилань і згадки про ваш сайт на інших платформах. Побачити всі сторінки, які посилаються на ваше джерело, можна на панелі вебмайстра. Зачистивши масу посилань, пройде певну кількість часу для того, щоб робот-пошуковик заново перевірив усі донори-сайти. У середньому прорахунку це піде близько 1-3 місяців.

За допомогою спеціального інструменту можна значно прискорити процес перевірки. Для цього можна застосувати кнопку «Я все виправив» у розділі «Безпека та порушення». Після використання цієї кнопки, наступне її застосування буде доступне тільки після закінчення місяця. Надалі цей період ще більше збільшуватиметься, що значно ускладнить завдання.

Розміщення seo-посилань для просування інших інтернет-ресурсів

Існують певні правила пошукових систем, згідно з якими забороняється не лише купувати посилання, але й використовувати їх для просування у вигляді зовнішньої перелінкування на своєму сайті. Якщо ви залишаєте посилання на іншу веб-платформу, краще переводити її в тег noindex і вибрати атрибут rel = nofollow. Використовуючи такий метод, роботу буде важко індексувати масу посилань і ваш проект не опиниться під санкційними програмами.

Seo links
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?