Що таке CTR?

CTR – це показник клікабельності рекламних оголошень в інтернеті, до яких належать банери, а також коефіцієнт сніпету пошукової видачі та переходів за посиланнями. Для прорахунку коефіцієнта береться відношення загальної кількості кліків до його показів цільової аудиторії, що вимірюється у відсотках.

CTR також можна прорахувати в індивідуальному порядку для будь-якого посилання, де ведеться статистика переходів та демонстрацій. Цей показник допомагає оцінити ефективність проведення рекламної кампанії.

Також є CTR пошукової видачі, яка використовується для вимірювання клікабельності короткого опису посилання. Його прораховують для видачі сайтів, що проходять ранжування роботами в пошуковій системі.

Від яких факторів залежить CTR

Клікабельність сніпету упирається в кілька значних критеріїв:

 • Позиція сайту у пошуковій видачі. Чим вищий він у вибірці, тим більше шанс переходу клієнта за гіперпосиланням.
 • Ємний і зрозумілий зміст сніпету.
 • Відповідність сніпету запиту пошуку.

Показник може змінюватись в залежності від інших параметрів – попиту на послуги або продукцію, пору року та локацію.

Розрахунок CTR контекстної рекламної кампанії

Під час показів реклами, цільова аудиторія бачить рекламні блоки, банери, які розміщуються платно в пошуковій видачі та відповідають ключовим словам запитів користувача. Якщо клієнт натиснув на рекламу, але автоматично перейде за посиланням. Більшість великих компаній використовують CTR для оцінювання ефективності реклами в інтернеті. Що коефіцієнт CTR для банера чи контекстної реклами, то ефективніше просуваються послуги чи товар.

Chto takoe ctr
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?