Що таке посилання?

Посилання, гіперпосилання, маса посилань – це засіб переходу з одного сайту на інший ресурс. Вони по праву вважаються найважливішим і ефективним інструментом для пошукової системи, адже саме вони допомагають пошукачам швидко знаходити нові файли та індексувати їх. Своєю структурою маса посилань є якимось масивом, що складається з URL (адреси сторінки), куди, власне, і відбувається перехід, а також, елемента, по якому він здійснюється. Елементами можуть бути зображення, адресу сторінки, текст посилання. Анкори можуть бути з прямим входженням, з оточенням, розведені або безанкорні. З посиланнями проводиться сео-робота, яку ділять на зовнішню – та, що допомагає примножити популярність сайту, та внутрішню – забезпечує об’єднання сторінок ресурсу. У процесі просування будь-якого веб-сайту розробляється унікальна стратегія посилань. Саме вона і показує, де можна взяти посилання на сайт, на які з них варто звернути увагу, і яка швидкість буде придатною для нарощування маси посилань.

Silka eto
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?