Що таке SMM?

Абревіатура SMM розшифровується як social media marketing і означає сукупність дій, за допомогою яких здійснюється просування бренду в інтернеті, а саме, у соціальних мережах та пошукових системах. Використовуючи такий метод просування, вдасться вести прямий діалог із потенційними покупцями певних послуг та товарів. За допомогою СММ буде можливим вирішення широкого спектру питань, зокрема таких як:

 • Просування власного бренду;
 • Брендування;
 • Зростання чисельності відвідувань сайту;
 • Поліпшення просування бренду;
 • Поліпшення програми лояльності.

SMM, як успішний інструмент просування передбачає створення та просування груп у різних популярних серед користувачів соціальних мережах, передбачає наповнення їх якісним контентом, спілкування з користувачами, проведення конкурсів, оголошення знижок та акцій та ін. Також на базі SMM можна зробити різні брендовані додатки, ігри. СММ – ефективний інструмент у руках тих, хто вміє правильно його використовувати. Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви отримаєте всі послуги з просування сайту на вищому рівні.

Smm
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?