Спам – це

Малокорисний контент, надлишок реклами та іншої непотрібної інформації. Саме за цими ознаками вдається визначити погані сайти. Якісний веб-ресурс, у свою чергу, відрізняється такими критеріями:

 • наявність унікального, інформативного та корисного контенту. Сайт повинен вирішувати проблеми користувачів, давати відповіді на питання, що цікавлять користувачів, надати товари та послуги;
 • зручна функціональна частина ресурсу, а також відсутність в інтерфейсі утруднюючих перегляд різних елементів спаму – реклами, що спливає, банерів і т.д.;
 • логічний текст, який містить у собі пошукового спаму, перенасиченого ключовими словами.

Якщо сайт має всі перераховані вище ознаки, він має високу пошукову цінність, і поряд з цим, хороші позиції в пошуковій видачі.

Санкції за шкідливий контент, спам та перенасиченість рекламою

У випадку, коли пошуковому алгоритму вдасться знайти на ресурсі хоча б одне з вищезазначених порушень, сайт повністю або його сторінки окремо, буде виключено з пошуку.

Як зрозуміти, що сайт потрапив під фільтрацію?

Якщо так сталося, у пункті «Безпека та порушення» з’явиться повідомлення про порушення правил просування.

Як визначити, які саме є порушення та що потрібно зробити, щоб їх усунути?

На жаль, дізнатися які конкретно сторінки чи елементи інтерфейсу потрапили під фільтр, через панель вебмайстра не вдасться. Найкраще звернутися за допомогою до фахівців, які швидко виявлять спам, рекламу, малокорисний контент. Коли всі вади будуть усунені, необхідно зберегти всі зміни, натиснувши «Я все виправив». У середньому обмеження знімаються протягом місяця. Бувають також ситуації, коли позначки про наявність проблеми зникають, а сама сторінка не відображається в пошуковій видачі. Це означає, що веб-сайт більше не під фільтром, але тимчасово його відображення не відновилося і потрібно почекати ще якийсь час.

Span na saite
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?