Як використовувати seo-тексти на сайті

SEO-текст – це стаття, яка пишеться конкретно під зазначені запити користувача. У минулі часи, коли СЕО тільки набирала свої оберти, власники сайтів вдаються до максимальної оптимізації контенту для пошукових систем, зовсім не звертаючи уваги на людський чинник. Саме з цієї причини тексти були перенасичені ключовими словами, їхній контекст був рамазаний, а сам зміст нескладним і тяжким для прочитання. Але в 2017 році в Яндексі було введено алгоритм Баден-Баден, за допомогою коробочки вдалося відстежити та знизити сайти у видачі, які цілеспрямовано застосовують для просування пошукового спаму.

Застосування СЕО-текстів сьогодні

Незважаючи на все, навіть з роками seo-статті не втратили своєї популярності. До цього дня, коли користувачі шукають інформацію, хочуть визначити товар або послугу, алгоритм ранжирування підбере відповідний сайт виходячи з наявності в контенті ключових запитів. Однак, щоб не потрапити до блоку від пошукової системи, контент повинен бути:

 • Унікальним – не мати плагіату;
 • Корисним – відповідати на запитання відвідувача сайту;
 • Змістовним – мати докладний опис послуг та товарів;
 • Читабельним та цікавим – щоб зацікавити та схилити до покупки.

Іншими словами, вставляти в текст ключові фрази не заборонено, навіть необхідно, але з умовою, що вони повинні природно вписуватися в загальний зміст контенту.

Як визначити відповідність контенту запитам пошукових систем?

Якщо на вашому ресурсі з’явилася переоптимізована стаття, ви отримаєте повідомлення від Яндекс або повідомлення на панелі вебмайстра. Щоб перевірити його наявність, потрібно зайти в розділ «Діагностика» – «Безпека та порушення». Сервіс не знаходить прикладів сторінок, де було визначено порушення. У такому разі краще здійснити перевірку всього тексту, який завантажено на сайті.

Після усунення проблеми, необхідно повідомити про це пошукову систему за допомогою кнопки «Я все виправив». Після цього робот ще раз просканує весь сайт і визначить наявність на сторінках спаму. У середньому обмеження знімаються протягом місяця. Наступне використання цієї кнопки буде доступне не раніше, ніж через місяць, а після цього термін буде вдвічі більшим. Це потрібно, щоб користувачі не зловживали ресурсами робот-пошуковика.

Особливості технології оптимізації SEO-тексту

Багато компаній використовують власні методи оптимізації SEO – контенту під певні тематики. Прораховується щільність ключових запитів, що дозволяє веб-сторінкам бути релевантними запиту користувача, і займати високу позицію у видачі. Стаття буде відповідати вимогам пошукової системи. Для замовлення оптимізації контенту на вашому веб-ресурсі ви можете звернутися до команди наших фахівців, використовуючи зручний для вас спосіб.

Seo text
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?