Загальний та віртуальний хостинг

Що таке хостинг? У перекладі з англійської від “hosting” – це сервер, де локалізується сайт . Їм може бути комп’ютер або спеціальне обладнання. Існує три основні типи: загальний, виділений та віртуальний.

Чим хост відрізняється від домену?

Простіше кажучи, не заглиблюючись у термінологію, домен – це адреса хоста в інтернеті. При кожному введенні доменного імені в браузерний рядок йде звернення до сервісної адреси, на якій, власне, і розміщений сайт у мережі. У свою чергу, провайдер передасть файли, які знадобляться для повноцінного функціонування сайту в браузері.

Види хостів

 • Загальний хостинг. Під ним мається на увазі фізичний сервер, де знаходиться кілька веб-ресурсів та працюють вони на одній операційній системі. Але це не обмежує кожен із сайтів у наявності окремо відведеного місця на жорсткому диску та обсягів потужності. Керує хостом і слідкує за ним хостингова компанія. Один такий сервіс може розмістити близько сотні сайтів, що зменшить ціну на послуги провайдера. Але поряд з цим є й недоліки, серед яких можна виділити низьку безпеку, і зниження продуктивності через малий обсяг ресурсів. При завантаженні великого трафіку може спостерігатися підвисання та гальмування.
 • Виділений хостинг. Для розміщення сайту використовують окремий фізичний сервер. Відмінність такого хоста полягає у більшій потужності та надійності, ну і, відповідно, у ціні.

Виділений сервер можна розділити на два види:

 • Керований. Забезпеченням та усуненням неполадок займається хостингова фірма.
 • Некерований. Більш доступний варіант для користувачів, коли технічна підтримка не входить у вартість оренди. Управління та налаштування – справа клієнта.

Виділений віртуальний хостинг. Цей тип хостингу передбачає розміщення всіх сайтів на одному фізичному сервері, але він функціонує на окремому віртуальному просторі з індивідуальною операційною системою. Даний вид вважається найзручнішим в обслуговуванні і нічим не гірший за якістю від попередніх двох.

Obshhij i virtualnyj hosting
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?