5 критеріїв вибору веб-студії для розробки вашого сайту

14 Лютого, 2023
109

Сьогодні у світі існує безліч веб-студій, які пропонують послуги з розробки та просування сайтів . Як вибрати найкращу з них для свого проекту? Нижче наведено 5 причин, чому ви повинні вибрати веб-студію byShep.

  1. Досвід та компетентність. Наша веб-студія складається з команди професіоналів, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у розробці веб-сайтів. Ми гарантуємо, що ваш сайт буде розроблений на найвищому рівні якості.
  2. Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен клієнт має унікальні потреби та вимоги до свого сайту. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного проекту, щоб досягти максимального задоволення ваших потреб.
  3. Найновіші технології та тренди. Ми завжди стежимо за сучасними тенденціями та технологіями в галузі розробки веб-сайтів, щоб ваш сайт виглядав актуальним та привабливим для відвідувачів.
  4. Гнучкість та оперативність. Ми розуміємо, що час – це гроші, тому ми пропонуємо гнучкі умови та оперативні терміни розробки вашого сайту. Ви можете бути впевнені, що ваш проект буде виконано вчасно.
  5. Цінова політика. Ми пропонуємо конкурентні ціни на наші послуги, при цьому не обмежуючи якість роботи. Ми прагнемо дати вам найкраще співвідношення ціни та якості.

Вибираючи веб-студію byShep для розробки вашого сайту , ви отримуєте команду професіоналів, готових вирішувати найскладніші завдання та досягати максимальних результатів. Ми завжди готові запропонувати вам найкращі рішення та допомогти в реалізації ваших ідей.

Зображення банера

Не замислюйтесь довго, зробіть правильний вибір зараз! Залишіть заявку на нашому сайті і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Разом ми зможемо створити веб-сайт , який радуватиме вас і ваших клієнтів усі роки!

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?