8 найкращих фреймворків для створення великих проектів

1 Грудня, 2022
143

Самостійне програмування з нуля – складне завдання, вирішення якого потребує великих тимчасових витрат та колосального досвіду від розробника. Для швидкої та комфортної роботи програміста, в обов’язковості якого в першу чергу входить створення якісних структурованих кодів, передбачено набір спеціальних інструментів, які значно полегшують процес.

Звичайно, застосування фреймворку не є обов’язковою умовою для створення сайтів. Але все ж таки використання сучасних технологій можна вважати грамотним і продуманим кроком. Backend фреймворки спеціально призначені для прискорення чи полегшення розробки веб-сайтів чи мобільних додатків. Сенс використання полягає у процесі часткової автоматизації коду, мінімізації складнощів, що виникають при поєднанні компонентів софту, можливості прискореної інтеграції та взаємодії компонентів власного інформаційного продукту та сторонніх сервісів.

Як вибрати фреймворк

При виборі відповідного backend фреймворку, що відповідає за серверну частину, розробник звертає увагу на кілька важливих особливостей:

  • Наявність комьюніті. Важливо, щоби фреймворком займалися кваліфіковані програмісти. У такому випадку продукт регулярно оновлюватиметься, а документація повністю задовольнить потреби веб-майстрів.
  • Специфіка використання. Кожен фреймворк створено реалізації певних завдань, які слід обов’язково враховувати під час виборів. Під час роботи над проектом не повинно виникати складнощів при реалізації плану.
  • функціонал. Фреймворки зазвичай використовуються для спрощення та прискорення розробки сайту або мобільного додатку. Тому перед вибором важливо визначитися з набором основних функцій, які знадобляться під час роботи над проектом.

Рейтинг популярних backend фреймворків у 2021 році

Безумовно, існує дуже багато php-фреймворків, кожен із яких дозволяє реалізувати певні завдання. Але можна виділити кілька найбільш популярних, які мають попит завдяки великій кількості переваг. Спочатку пропонуємо ознайомитися з рейтингом за минулі роки.

Враховуючи статистику, можна припустити, які backend фреймворки стануть популярними у 2022 році. Уважніше розглянемо функціонал та особливості бекендів фреймворків, які користуються підвищеним попитом.  

Плюси та мінуси Laravel

Говорячи про найпопулярніші framework 2022 року, в першу чергу слід згадати Laravel, який рік у рік перебуває у списку лідерів за рахунок безлічі плюсів та мінімальної кількості мінусів.

Laravel – універсальна платформа, що має повний список інструментів, які можуть знадобитися для створення сайтів будь-якого типу, починаючи від сайту-візитки або лендингу, закінчуючи багатосторінками. Розробники постійно стежать за якістю свого продукту, випускаючи оновлення та оперативно усуваючи помилки.

Платформа, запущена у 2011 році, за 11 років свого існування стала ще популярнішою. Laravel входить до списку найулюбленіших фреймворків розробників і чудово підходить для створення складних сайтів за рахунок кількох важливих переваг:

  • Високий рівень безпеки Laravel досягається завдяки ORM, яка ліквідує ймовірність виникнення «сирого» SQL-запиту, видаляючи всі зайві елементи, що завдають шкоди даних. Крос-сайтовий скриптинг був усунений шляхом екранування заборонених html-тегів, які видаються у вигляді звичайного текстового повідомлення без права виконання командного рядка.
  • Наявність шаблонизатора Blade забезпечує можливість стандартизації та багаторазового використання шаблонів.
  • MVC-архітектура відповідає за чітку диференціацію між моделями, контролерами та уявленнями. Ці шари незалежні один від одного, що дозволяє програмістам застосовувати їх окремо.
  • Завдяки вільному доступу до великих обсягів даних у розпорядженні розробників та клієнтів є інструкції, мануали, поради та обговорення програмістів на форумах.

До недоліків можна віднести великий обсяг ручної праці в Laravel. З одного боку, розробник отримує повну свободу дій, але водночас швидкість виконання може сильно уповільнюватися.

CodeIgniter

CodeIgniter відноситься до бекенд фреймворків, які вибирають завдяки елегантності та простоті. Зручна конфігурація максимально прискорює процес написання кодів. Також платформа вирізняється високою продуктивністю.

CodeIgniter найчастіше використовується для створення веб-застосунків за рахунок свого чистого вихідного коду, який зводить до мінімуму виникнення помилок. Відкритий код доступний для перегляду, за необхідності його можна змінити та доопрацювати програму.

До інших плюсів відносять наявність вільної MIT-ліцензії, можливість рефакторингу даних у комфортному режимі. Фреймворк має універсальний інтерфейс, що дозволяє отримувати доступ до будь-яких баз даних. Платформа з великою бібліотекою шифрування та ефективними сесіями може використовуватися для розробки програм будь-якої складності.

Symfony

Розглядаючи рейтинг популярних бекендів фреймворків, не можна не згадати Symfony. Фреймворк відрізняється підвищеною надійністю та стабільністю при організації робочих процесів. Основним плюсом Symfony можна вважати максимальне спрощення роботи під час створення складного ресурсу. Саме на базі цього фреймворку створювався Laravel.

До переваг платформи відносять широкі можливості масштабування та розширення функціональності, гнучкі налаштування. Symfony можна інтегрувати з будь-якою CMS. Це забезпечує високу шкалу оптимізації програмних рішень.

Yii2

Фреймворк Yii2 чудово справляється з процесами кешування, що є його основним плюсом. Платформа має великий і зручний набір елементів, необхідних для створення інтерфейсу користувача. У порівнянні з іншими системами Yii2 значно виграє у швидкості завантаження, що відбувається практично миттєво. Фреймворк Yii2 вбудований з jQuery. Тому робота команди розробників над проектом будь-якої складності значно спрощується.  

Основним мінусом Yii2 є його складність, тому платформа не підходить розробникам-початківцям. Через велику кількість специфічних особливостей незначна помилка може призвести до великих збоїв у роботі підсумкового продукту. Але за достатнього досвіду використання Yii2 дозволить швидко створити сайт або веб-додаток будь-якої складності. Саме тому Yii2 є вибір номер один для професіоналів у всьому світі.

Zend

Zend створювався на п’ятій версії PHP. Це орієнтована на об’єкти багатофункціональна система, яка відрізняється простотою експлуатації. Багато компаній вибирають саме Zend для реалізації великих проектів задля забезпечення максимальної захищеності.

Програмні коди в Zend можна застосовувати повторно, що з нерідко виступає і недоліком через неможливість підвищення рівня складності вихідного коду. Фреймворк має готові відповіді на вирішення більшої кількості завдань. За відсутності модельної реалізації розробники мають можливість створювати власні варіанти. Таке право відлякує багатьох через відсутність достатнього досвіду.

CakePHP

CakePHP – платформа, що виступає стандартом надійності. Фреймворк чудово підходить для роботи з великими інтернет-сайтами та веб-додатками за рахунок гнучкої архітектури, що надає широкі можливості для масштабування.

Жодні дрібні мінуси не зрівняються з високою продуктивністю. Це дозволяє розробнику значно економити час під час налаштування платформи, підготовки додаткових шаблонів.

Відмінна взаємодія між усіма складовими фреймворку досягається завдяки одноманітності каркасів рішення та плагінів. Ще один важливий плюс полягає у можливості перетворення тем у плагіни, завдяки чому процес підготовки програмного продукту максимально спрощується.

FuelPHP

Fuel PHP – один із найскладніших фреймворків, який при цьому пропонує велику базу готових шаблонів, максимальну безпеку та власну автентифікацію. Платформа підтримує MVS та HMVS архітектуру, що уможливлює одночасне відображення декількох сторінок. Додаткові переваги включають файли невеликого розміру та URL-маршрутизацію. Але через складні коди та документацію, невеликої спільноти система не підходить недосвідченим новачкам.

Який фреймворк вибрати для свого проекту

Фреймворки для Javascript постійно розвиваються, дозволяючи створювати веб-сайти та мобільні програми, а також втілювати в життя масштабні проекти. Кожен фреймворк надає різні розширення, функції та бібліотеки.

Для реалізації великого проекту у 2022 році варто приділити особливу увагу вибору відповідного фреймворку, адже не кожна платформа має потрібний функціонал для вирішення складних завдань. Найголовніше – керуватися не популярністю, а враховувати особливості власного проекту. Грамотний підхід дозволить вибрати фреймворк, який повністю задовольнить ваші потреби.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?