$ is not defined в jQuery: що це означає і як виправити

21 Січня, 2022
386

Чому з’являється помилка $ is not defined і що це означає

Швидше за все ви намагаєтеся додати якийсь скрипт, який має відношення до jQuery. Не варто переживати, якщо ви побачили цю помилку. Тобто у вас є скрипт який підключає jQuery і другий ваш скрипт, в якому використовуються що те, що намагається використовувати функції jQuery. Швидше за все це виглядає так:

<script src="/js/my.js"></script>

<script src="https://code.jquery.com/jquery-3.6.0.slim.js"></script>

Все, що вам потрібно зробити – це поміняти їх місцями, тоді все буде правильно провантажуватися.

Зробити так:

<script src="https://code.jquery.com/jquery-3.6.0.slim.js">

</script> <script src="/js/my.js"></script>

Якщо це не допомогло і помилка $ is not defined не зникла, спробуйте другий варіант. Завантажте jQuery скрипт до вас на сайт і пропишіть йому правильний шлях. Швидше за все, сайт не може достукатися до сайту, де лежить скрипт. У результаті стане так:

<script src="/js/jquery-3.6.0.slim.js">

</script> <script src="/js/my.js"></script>

Також уважно подивіться, чи ви використовуєте кешування JavaScript, це теж може вплинути на провантаження скриптів.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?