Що таке промо-сайт?

1 Грудня, 2022
115

Чи виправдовують себе промо-сайти

Такий веб-продукт має зацікавити послугою, товаром або лінійкою. Головна відмінна риса від візиток та основних сайтів бренду – акцент на одній пропозиції. Можна порівняти промо з афішею нової вистави чи рекламним буклетом.

Підхід до  розробки промо-сайту  зовсім інший. Завдання платформи — звернути увагу покупця на один-єдиний продукт, чи то фільм, чи тостер. Присвячену йому платформу створюють у межах нетривалих рекламних кампаній чи напередодні виходу масовий ринок.

Особливості промо-сайтів

Вони працюють як доповнення до основного корпоративного сайту. Крім акцентів, там можна розміщувати анонси заходів, збирати відгуки і підтримувати зворотний зв’язок зі споживачем. Щоб утримати увагу, на промо-майданчиках можна використовувати більш яскравий дизайн, неформальний підхід до тексту, різний інтерактив. 

Головна мета такого маркетингу – мотивувати купити. І тому потрібна інтерактивність у сенсі. Можливості потримати в руках товар з інтернет-магазину немає, розробники пропонують:

  • флеш-ігри, конструктори: користувач повинен побачити різну комплектацію та колір;
  • велика кількість смачного візуалу: фото, графіка, відеопрезентації, розважальний контент;
  • можливість музичного супроводу.

Глобальна мета – зацікавити не лише конкретним продуктом, а й брендом загалом. Так компанія створює імідж, показує, кожен її оффер краще, ніж в конкурентів. З’являється можливість виділити знаковий чи особливий товар/послугу.

Промо нерідко використовують для збирання маркетингової інформації, досліджень. Так вдасться чітко зафіксувати інтерес до певного продукту, виділити цільову аудиторію, побачити продаж і т.д. Іноді створюють окремий сайт для збирання онлайн-замовлень у конкретному напрямку.

Немає єдиних стандартів, як має виглядати промо. Тут все залежить від концепції, позиціонування бренду та здібностей до креативу. Сайт може проіснувати від кількох тижнів до кількох місяців, дивлячись скільки буде актуальною дана пропозиція.

Якісне промо викликає у людей емоцію та мотивує до дії. Мінімум – поділитися з друзями, максимум – купити та розповісти про це. Зручно робити такий майданчик, якщо планується рекламна інтеграція, розіграш чи унікальний захід. 

Варто сказати, що якісний сайт недешеве задоволення. Ціна на промо-сайт  може досягати 400-600 у.о., причому основна стаття витрат – дизайн. Саме візуальність та інтерактивність більше чіпляють людей. 

Ще майданчик треба оснастити повноцінним функціоналом, доброзичливим інтерфейсом. Якщо ви сумніваєтеся, спершу обмежтеся односторінником. У разі успіху на наступний продукт виправдано робити повноцінну промокампанію.

Приклади  відмінних  промо-сайтів : як зробити не гірше?

Відмінний зразок промо:

https://live-legend.borjomi.com/ua

Багато медіа, якісні фото, соковитий дизайн, відеоролик – все, що захоплює увагу. При цьому зрозуміло наголошується на тому товарі, якого ще не було на ринку. 

Щоб створити хороший промо-сайт, слід визначитися з ідеєю, концепцією та продумати дизайн. А це вже залежить від ЦА та особливостей пропозиції: чим вона краща за аналогічні, як це показати, чим залучити свого покупця?

Якщо йдеться про косметику, вигідно наповнити сайт зразками макіяжу, туторіалами, завантажити якісні зображення нового продукту, наголосити на візуальності. Просувати лінійку можна шляхом розміщення оглядів відомих блогерів чи експертів. 

Для меблевого інтернет-магазину промо-сайт може виглядати як умовна вітальня. У конструкторі користувач може замінити умовний диван на інші нові моделі, пограти з кольором та модифікацією. Важливо не перевантажити промо-сайт багатою кількістю товару, інакше зміст кампанії загубиться.

Фахівці в byShep зроблять вам максимально ефективну промо-майданчик. Ми не боїмося креативити, знаємо як залучити користувача. Якість роботи і стиль ви зможете оцінити, зазирнувши в портфоліо, — гарний приклад кращий за тисячу слів.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?