Способи видалення облікового запису в Інстаграмі

17 Травня, 2022
355

Поки одні реєструються у соціальних мережах та створюють нові профілі, інші шукають дієві варіанти вирішення видалення сторінки. Якщо на те є вагомі причини і ви хочете якнайшвидше позбутися від інста акаунта, необхідно скористатися перевіреною інструкцією, де покроково зазначено, як це можна здійснити. Виходячи з керівництва, можна вибрати найзручніший спосіб і скористатися ним.

Як видалити сторінку в Інстаграмі?

Ситуацій, коли потрібно прибрати профіль у популярній соцмережі, існує багато. Багато користувачів відзначають, що Инстаграм забирає в них цінний час, який можна витратити більш важливі і корисні життєві речі. Безперечно, живе спілкування не можна замінити нічим, та й віртуальний світ має свої особливості, адже в більшості випадків це показуха і фарс, який породжує заздрість при перегляді щасливих фотографій. Тим не менш, інстаграм є і робочим інструментом для продажу та просування бізнесу, який з певних причин може припинити своє існування та потребує видалення. Багато хто заводить профіль, але в силу своєї зайвої забобонності, не бажають виставляти своє життя на загальний огляд, але й не гидують подивитися на чуже. Якщо ви втомилися від інста залежності, обліковий запис можна видалити, а фото заархівувати. Надалі їх ніхто не зможе бачити, окрім вас. Що для цього необхідно зробити:

  • На своїй сторінці вибрати пост, який хочете приховати від сторонніх поглядів.
  • Вибрати три крапки вгорі праворуч і натиснути.
  • Із запропонованого списку вибрати “архівувати”.

Залежно від ваших побажань інстаграм можна видалити тимчасово або назовні.

Посібник з тимчасового видалення облікового запису

Неактивний профіль не відображатиметься іншим користувачам соцмережі. Якщо ви захочете знову відкрити доступ до нього, просто слід зайти в додаток зі смартфона або ноутбука.

Інструкція з видалення сторінки Інстаграм з телефону

Для деактивації на час акаунту зі смартфона необхідно:

  • У розділі “Налаштування” знайти “Довідка”. З’явиться вікно, де потрібно натиснути на «Довідковий центр».
  • Виберіть «Підтримка» та натисніть «керувати своїм обліковим записом» і введіть «тимчасово вимкнути» в новому рядку.
  • Перейшовши за активним посиланням «Як тимчасово відключити обліковий запис», буде доступна до прочитання стаття. Виберіть 1 і зайдіть у браузер, встановлений на вашому смартфоні.
  • Натиснувши «Редагувати профіль», увімкніть опцію «тимчасово відключити обліковий запис».
  • Необхідно буде вказати нагоду, чому ви хочете піти з соцмережі. Для завершення операції потрібно ввести пароль.

Як піти на час з інстаграма через ПК

Якщо ви вирішили тимчасово приховати на вигляд профіль, використовуючи з цією метою комп’ютер, необхідно:

Зайдіть на головну, використовуючи обліковий запис.

Під аватаркою в меню відкрийте розділ “Параметри”.

Внизу сторінки буде опція «Тимчасово відключити мій обліковий запис».

Необхідно вказати причину деактивації, після чого свої дії засвідчити запровадженням пароля.

Важлива інформація! Тимчасова деактивація інстаграм-акаунта можлива не частіше ніж раз на 7 днів.

Видалення облікового запису в Інста назавжди

До такого варіанту користувачі вдаються у тому випадку, коли профіль їм не потрібен. Наприклад, якщо сторінка використовувалася в торгових цілях та її існування більш недоречне. Якщо необхідно зберегти дані, які були в акаунті до видалення, необхідно дотримуватися рекомендацій. Щоб зберегти з профілю копії всіх матеріалів, потрібно подати заявку на завантаження особистих файлів у форматі JSON, ввівши пароль для входу до облікового запису. По завершенню цих дій, на е-мейл надійде відповідь із посиланням на завантаження мультимедійних файлів.

Видалення профілю з телефону

Щоб позбутися облікового запису назовсім, необхідно зробити наступне:
Зайти в інстаграм через програму, вибрати розділ “Налаштування”. У вікні Довідка перейти до Довідкового центру.
Натиснути «Керувати своїм обліковим записом». Виявиться пошуковий рядок, куди потрібно ввести запит на видалення.
Перейшовши за посиланням, яке є в посібнику, потрібно вказати мотив деактивації та ввести пароль для підтвердження рішення.

Видалення облікового запису на комп’ютері

Щоб видалити сторінку, використовуючи персональний комп’ютер, потрібно:
Зайти в профіль та внизу у правому кутку натиснути на «Допомога».
У розділі «Довідковий центр» виберіть функцію «Видалити свій обліковий запис».
Завдати причину вашого бажання видалитись та вказати особистий код для входу, щоб завершити операцію.

Важлива інформація! Навіть якщо ви зробили все необхідне для видалення, обліковий запис буде відображатися ще протягом місяця для інших користувачів. За цей період може статися різне і ви зміните рішення, що дозволить відновити сторінку у соціальній мережі. І тому знадобиться авторизація у системі. Якщо такі дії не будуть проведені, обліковий запис буде видалено безслідно.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?