Як купувати якісні посилання – коротко та у справі

22 Березня, 2022
577

В епоху сучасних онлайн-сервісів здійснювати закупівлю посилань стало досить нескладно за умови, що виділяються на цю процедуру нормальні бюджети. Тож сьогодні ми розповімо, як це варто робити.

Простий чек лист з підбору та аналізу донора.

1. Найчастіше підбір посилального донора відбувається за декількома параметрами: ТІЦ та кількість вхідних/вихідних посилань на домен і це правильно! Аналізуємо кількість посилань по Ahrefs та Majestic . Чим більше якісних вхідних і менше вихідним, краще донор для проставлення посилань. Але це і так не для кого не секрет.

2. Крім дослідження посилань, корисно переглянути трафік сайту за останній місяць, а також динаміку за більш тривалий період часу. Сьогодні це досить просто та безкоштовно зробити за допомогою корисного сервісу Similarweb

Він, звичайно, показує не дуже точні дані, але приблизну картину можна побачити. Також цей сервіс показує трафік каналами, у тому числі і з безкоштовного пошуку:

President.gov.ua

Зовсім не складно здогадатися, що сайти з хорошим трафіком з безкоштовного пошуку швидше за все будуть корисними та якісними донорами, оскільки їх люблять пошукові системи.

3. Ще один спосіб подивитися на скільки люблять сайт пошукові системи і на скільки корисним донором посилань він буде для просування – дізнатися кількість фраз в топ-100 в пошуку Google. Для цього потрібно лише зайти на сайт Serpstat і вказати цікавий для вас домен:

Screenshot serpstat.com 2022.03.22 04 02 21

Якщо сайт має велику кількість фраз у топ 100 Google, можна зробити висновок, що його люблять пошукові системи, і він буде відмінним донором посилальної маси.

Аналіз посилальних донорів дуже важливий сьогодні, і якщо ви вже приступили до процесу покупки посилань, використовуйте ці корисні сервіси і якість маси посилань вашого сайту буде на хорошому рівні, що надалі обов’язково позначиться на ваші позиції в пошуку тільки на краще!

Сподіваємося, що ця коротка стаття була корисною і вам сподобалася. Якщо у вас залишилися питання, ставте їх у коментарях нижче!

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?