Яким має бути якісний seo-текст?

21 Січня, 2022
415

9 факторів якісного seo-тексту для наповнення сайту та пошукового просування

Призначення seo-текстів очевидне кожному, хто поставив за мету вивести сайт на лідируючі позиції в пошукових системах. Однак, вебмайстри часто втрачають важливий момент: кожна нова версія алгоритмів пошукових роботів враховує все більше поведінкових факторів різних аспектів поведінки користувачів на сайті. Говорячи простіше, все більшого значення набуває не тільки те, чи перейшов користувач пошукової системи на цю статтю з результатів пошуку, а й те, як саме він діяв після цього.

Якісний seo-текст принесе найвищу користь сайту та віддачу у пошуковому просуванні

Здається нереальним те, що пошукові системи здатні спостерігати за поведінкою користувача на сайті. Проте кожна дія користувача фіксується в аналітичних скриптах пошукових систем, встановлених на сайті або в тулбарах браузерів. Аналітичні скрипт фіксують не тільки час, проведений користувачем на сторінці, але також шлях руху курсора читача, використання лінійки прокрутки, переходи за посиланнями на сторінці і т.д.

Що це означає для веб-майстрів?

Якщо текст написаний коряво, погано розмічений, перенасичений ключами і важкий для сприйняття, якщо в ньому є надлишок неприродних оборотів і слів, що вийшли з вживання, то читачі на такій сторінці не затримаються. Отже, до пошукових систем обов’язково надійдуть дані про те, що сторінка містить неякісну інформацію і не повинна ранжуватися високо.

9 факторів ідеального seo-тексту:

 • Унікальність!
 • Від 2.5 до 7 тисяч знаків
 • Коректна HTML-розмітка контенту
 • Загальна кількість входжень ключів: співвідношення 1:15 ключа до навколишнього тексту
 • Збалансована кількість входження одного ключа до тексту: не менше Зх, не більше 5 повторень ключа в тексті.
 • Різноманітність форм слів, відмінків та відмін.
 • Тематика тексту, що легко визначається.
 • Незначна частка слів застарілих і вжитих.
 • Не більше 3 посилань на 2-3 тисячі символів тексту.

Якісний SEO-текст – це в певному сенсі розумний компроміс між:

 • цікавістю та інформативністю статті для читачів;
 • зручністю для опрацювання тексту пошуковими роботами;
 • потребами та цілями пошукового просування.

Причому ці пункти важливі виключно в цій послідовності!

Тому у разі будь-яких сумнівів щодо оформлення тексту, керуйтеся здоровим глуздом та інтересами читача насамперед.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?