Розробка сайтів Краків

Скільки коштує зробити сайт у Кракові — ціна 2023

Повноцінний розвиток будь-якого бізнесу не буде можливим у сучасних умовах, якщо у підприємства, виробника, компанії, офлайн магазину немає функціонального веб-сайту. Створення сайту в Кракові – це потужний інструмент торгівлі та просування продукції та послуг будь-якого виду, який створює команда досвідчених спеціалістів byShep. Протягом багатьох років ми розробляємо веб-ресурсів різних рівнів складності. Сюди відносяться:

Сайт-візитка – ідеальний варіант для презентації фірми, підприємства, що має кілька сторінок;

Лендінг-пейдж – односторінковий екземпляр з адмін частиною та унікальним дизайном;
Корпоративний сайт, який є презентацією з необхідною інформацією про діяльність компанії, а також, презентацію товару та послуг;

Інтернет-магазин – портал для здійснення онлайн покупок з кошиком, формою оформлення замовлення та ін.

Швидко та якісно виконаємо будь-який проект під ключ за доступною ціною. Ми надаємо роботи різних спеціалістів на різних етапах:

 • Проектування;
 • Дизайн;
 • Верстка;
 • Наповнення унікальним контентом;
 • Технічне забезпечення та підтримка.

З нами ви запустите свій інтернет-магазин або інтернет-сервіс, який збільшить прибуток вашого бізнесу на території Польщі за найкращим співвідношенням ціни та якості.

Головні етапи створення сайтів під ключ у Кракові

Розробка веб-ресурсів з нуля у Кракові в компанії byShep здійснюється поетапно. Використання індивідуального підходу до виконання завдань на всіх стадіях роботи дозволяє в швидкі терміни досягти результату.

Етап обговорення. Після вивчення галузі, вивчення конкуренції на ринку, позначення цільової аудиторії створюється унікальний дизайн-концепт або презентація для замовників. Ця фаза має значення у створенні проекту, оскільки з неї бере початок технічне здійснення цілей і приблизний прорахунок вартості операції. Головне завдання розробників зробити так, щоб замовник схвалив стратегію, а вкладені матеріальні кошти окупилися.

Веб-дизайн та аналітика. Другий етап, з якого складається створення сайтів у Кракові, базується на виборі дизайну, що допоможе максимально краще відобразити діяльність фірми та в одному стильовому рішенні об’єднати розділи та блоки. Важливо продумати все, щоб сайт був не лише красивим, а й функціональним. Важливо дотримуватись принципу зручності сприйняття інформації на різних моніторах та екранах з різною роздільною здатністю, включаючи мобільні пристрої.

Розробка та тестування. Один із найголовніших етапів створення сайтів під ключ, над якими працюють програмісти. Фахівці нашої компанії мають навички верстки на CMS та вміють професійно застосовувати функціонал для впровадження модулів та інших важливих завдань. Пробне тестування дозволяє знайти помилки, виправити їх перед запуском веб-ресурсу в роботу. Після завершення основних технічних робіт та перевірки на кросбраузерність, веб ресурс буде готовий до заповнення контентом.

Перенесення на хостинг та присвоєння доменного імені є завершальними етапами створення сайтів у Кракові.

Складання проекту, навчання роботі з адмін-панеллю, надання техпідтримки.
Розробка сайтів у Польщі недорого стане найкращим матеріальним вкладенням у розвиток бізнесу чи улюбленої справи.

Чому необхідно замовити створення сайту під ключ у Кракові в byShep

Якщо Ви хочете отримати якісний результат, замовляючи веб-ресурс, краще довірити це професіоналам, які зможуть розробити правильну стратегію формування інтернет-порталу. З нами вигідно співпрацювати, оскільки:

 • Ми дотримуємося індивідуального підходу до всіх замовників;
 • Маємо великий досвід у розробці сайтів будь-якої складності та напрямки;
 • Займаємося розробкою унікального дизайну згідно з ТЗ замовника;
 • Створюємо доступні, привабливі для користувачів та зі зрозумілим інтерфейсом мобільні програми, щоб розвантажити роботу сайту;
 • Робимо шаблон для затвердження замовником;
 • Тестування проводиться в обумовлені строки згідно з підписаним договором;

Для клієнтів є послуги по наповненню контентом, SEO-просування та реклама продукції та запропоновані послуг. Завдяки проведенню цих процедур сайт буде виведений на перші рядки пошукових систем. Це спричинить збільшення кількості переглядів, після чого піде наплив нових клієнтів.

Щоб замовити створення сайту в Кракові в нашій компанії, необхідно зв’язатися з нами за вказаними контактами та обговорити всі подробиці майбутнього проекту для особистої або онлайн зустрічі та складання ТЗ. Вартість виконання залежатиме від складності робіт та технічних нюансів реалізації проекту, переліку додаткових послуг та інших завдань.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Кракові — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Краків

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Aveopt

  Дропшипінг платформа Aveopt

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?