Розробка сайтів Познань

Скільки коштує зробити сайт у Познані — ціна 2023

Створення веб-сайту на сьогоднішній день відкриває велику частку можливостей для різного бізнесу, маленьких і великих компаній, відомим та новачкам на ринку, державним та приватним підприємствам. За допомогою онлайн-ресурсу вдасться вивести бізнес на новий рівень, покращити продажі та розширити цільову аудиторію, перетворивши її на потенційних клієнтів.

Команда висококваліфікованих спеціалістів byShep займається розробкою сайтів різних рівнів складності та пропонує свої послуги за доступною вартістю на території Польщі. Програмісти та розробники швидко та якісно зроблять свою роботу, а ваш новий сайт буде відрізнятися перевагами серед конкурентів незалежно від напряму вашої діяльності.

Сайти, доступні для розробки в Познані

Інтернет-ресурси в Польщі допоможуть розповісти більше про компанію чи підприємство, збільшити потік клієнтів, а також підвищити дохід. Це чудова можливість заявити про себе та знайти інвесторів, партнерів з бізнесу та лояльних клієнтів. Наша компанія пропонує замовити створення сайтів під ключі в Познані різних категорій:

 • Сайти-візитки;
 • Інтернет магазини;
 • Корпоративні веб-портали;
 • інформаційні майданчики;
 • Персональні блоги;
 • Адміністративні сайти;
 • Контент-проекти;
 • Лендінг-пейдж та ін.

Розробка та створення сайтів у Познані відбувається виходячи з вимог замовників, включаючи такі пункти, як:

 • Термін виконання та здачі проекту. Реалізація обумовлюється в індивідуальному порядку і займає кілька місяців, залежно від складності поставлених завдань.
 • Бюджет. Розмір матеріальних витрат залежатиме від складності та унікальності веб-дизайну та додаткових послуг, таких як наповнення контентом та сео-просування.
 • Технічне завдання. Складається із замовником та надається на затвердження, після чого фахівці приступають до створення сайту.

На етапах розробки можуть вносити виправлення за бажанням замовника.

Особливості створення онлайн-проектів у Познані

Процес розробки веб-ресурсів у Польщі складається з низки етапів, яких необхідно дотримуватись. Сюди відносяться:

 • Вивчення побажань та позначення концепції;
 • Формування технічного завдання, в якому вказані цілі та завдання, структура та ін;
 • Проект веб-дизайн, щоб він був в одному стилі та був зручним для користування;
 • створення макету для візуалізації майбутнього проекту;
 • Технічна частина розробки;
 • Тестування сайту на працездатність усіх блоків;
 • Отримання імені домену, розміщення на хостингу та запуск у роботу.

Дуже важливим є такий пункт, як оптимізація сайту під різні мобільні пристрої. Ваш ресурс чудово відображатиметься як на маленьких гаджетах, так і на моніторах з різною роздільною здатністю.

Останнім та найтривалішим етапом розробки сайтів у Познані є забезпечення його технічної підтримки, просування та подальший розвиток.

Вартість створення веб-сайту у Познані

Ціна на послуги програмістів та розробників нашої компанії варіюється і формується залежно від складності проекту та технології, вбудованого функціоналу та конектингу з іншими серверами. Враховується різновид веб-ресурсу та його масштаби. Відіграє роль терміновість виконання та здачі проекту. Якщо ви хочете замовити створення сайту під ключ на території Польщі, звернувшись за допомогою до нас, ви отримаєте повний спектр послуг з розробки онлайн ресурсу. Знайдені нами рішення для всіх замовників унікальні та добре продумані, вміщують інноваційні методики та відповідають функціям пошуковиків, які постійно змінюються.

Чому потрібно замовити розробку сайту у Познані byShep

Наша компанія зарекомендувала себе як досвідчений розробник веб-ресурсів. До своєї роботи ми підходимо з відповідальністю, використовуємо комплексний підхід, що дозволяє створити ідеальний сайт, який приверне увагу відвідувачів і змусить затриматися на сторінках. Ваш портал або торговий майданчик буде стильним, сучасним та зручним для користувачів, таким чином клієнти зможуть легко здійснювати покупки, замовляти послуги та знаходити необхідну інформацію.

Ми зробимо всю роботу, а вам лише доведеться спостерігати за швидким розвитком бізнесу та припливом нових клієнтів. Протягом року здійснюватиме технічна підтримка сайту, що дозволить вносити корективи до його роботи. Скориставшись послугою СЕО-просування, ви отримаєте прибутковий, високо відвідуваний та популярний сайт, що вигідно підкреслить статусність та імідж компанії загалом. Грамотно спроектований веб-ресурс виведе вас на лідируючі позиції у пошуковій видачі, збільшить продаж та стане глобальним кроком до розвитку!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Познані — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Познань

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Aveopt

  Дропшипінг платформа Aveopt

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?