Розробка сайтів Варшава

Скільки коштує зробити сайт у Варшаві — ціна 2024

Протягом багатьох років, відколи з’явився інтернет, люди намагаються перевести свій бізнес у глобальну мережу для збільшення припливу клієнтів та рівня продажів. Наявність свого сайту виступає показником успішного ведення підприємницької справи та виходить на новий шлях з охопленням більшої цільової аудиторії.

Розробка сайтів у Варшаві не є винятком, і наша команда досвідчених спеціалістів byShep зробить все ідеально під ключ. Наше головне завдання, вислухати клієнта та зрозуміти концепцію бізнесу, після чого запропонувати створити сайт з нуля, щоб отримати хорошу робочу веб-майданчик. Ми робимо свою роботу якісно, ​​опрацьовуємо структуру кожної сторінки, впроваджуємо будь-які опції та покращуємо функціонал сайту.

Розробка різних видів сайтів у Варшаві

Варшава – велике місто в Польщі, а отже, і бізнес тут має процвітати, не лише в офлайн, а й онлайн форматі. Створення сайтів починається з визначення різновиду проекту. Виходячи з побажань та цілей клієнта, можна вибрати такі варіанти:

Сайт-візитка . Ідеальний спосіб показати інформацію про конкретну компанію відвідувачам. Такий сайт невеликий за розміром, складається з однієї або двох сторінок, відрізняється обмеженим функціоналом. Тим не менш, повністю описує підприємство та сферою діяльності.
Інтернет магазин. Сайт, що містить каталог із товарами. Вміщує велику кількість позицій різної продукції, дозволяє їх редагувати і додавати, а також, контролювати розрахунок і грошові потоки.

Лендінг (Landing Page) . Сторінка, головне завдання якої полягає у мотивації відвідувачів до здійснення певних дій. Для цього створюється презентація найпопулярнішого продукту або послуги, що надається, з подальшою можливістю придбання.

Корпоративний сайт . Використовується як для зовнішнього використання, але й внутрішньої оптимізації. Допомагає правильно організувати роботу підприємства чи фірми. Покращує впізнаваність бренду, висвітлює його історію та розвиток, а також надає контакти для зв’язку та співпраці.

Новий блог . Хороший варіант для швидкого розміщення важливої ​​інформації. Дозволяє отримати вільний доступ для відвідувачів до статей із відео та фото доповненнями.

Особистий сайт. Подібний веб-сайт допомагає представити вашу особисту платформу широкої аудиторії, де зображені результати праці, творчі досягнення, презентація музичних альбомів або художніх робіт.

Дошка оголошень платформа для розміщення вибраних категорій інформації. Тут доцільно постити оголошення про купівлю та продаж житла по конкретних регіонах та населених пунктах. Ресурс відрізняється простотою та нескладним функціоналом.

Етапи створення сайтів у Варшаві

У будь-якій серйозній роботі потрібне планування, щоб задати правильний курс та поступово рухатися до бажаного результату. Розробка сайту у Варшаві – це процес тривалий і трудомісткий, який включає багато дій. Весь період створення ресурсу можна розділити на умовні етапи, виділити у тому числі найважливіші.

 • Вибір теми веб-сайту.
 • Створення ТЗ відповідно до побажань замовника.
 • Розробка структури сайту, створення шаблонів.
 • Веб-дизайн . Оформлення структури та зовнішнього вигляду сайту, підбір графічних елементів та розміщення навігаційної панелі.
 • Наповнення контентом та збір фото та відеоматеріалів.
 • Тестування , перевірка сайту на працездатність. Такий собі «чорновий варіант» готового проекту. Проводиться чекап на зображення картинок, дозвіл на різних розмірах моніторів, відкриття сайту в різних браузерах.
 • Розміщення в інтернеті та присвоєння сайту доменного імені.
 • Просування сайту . Розкрутка в інтернеті та залучення аудиторії.
 • Складання готового проекту, подальша техпідтримка та навчання роботі з адмін-панеллю.

Чому варто замовити створення сайту у Варшаві у byShep

Спеціалісти нашої компанії протягом довгих років займаються реалізацією проектів будь-яких рівнів складності та тепер пропонують свої послуги на території Польщі. Розробка сайтів у Варшаві під ключ за доступними цінами із наступним супроводом дозволить сформувати успішну стратегію розвитку бренду на ринку. Команда кваліфікованих працівників швидко та якісно створить веб-ресурс, який стане найкращим інструментом бізнес-діяльності у будь-якій сфері, допоможе залучити цільову аудиторію, збільшити доходи з перспективою подальшого зростання.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Варшаві — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Варшава

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Aveopt

  Дропшипінг платформа Aveopt

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?