Розробка сайтів Люблін

Скільки коштує зробити сайт у Любліні — ціна 2024

Створення сайту в Любліні від веб-студії byShep стане для всіх замовників запорукою успіху проекту будь-якої складності, тому що команда досвідчених професіоналів з радістю приступить до виконання різних завдань. Працюючи над створенням сайтів під ключ, дотримується головне завдання – опрацювання та впровадження у тематику бізнесу, побудова правильної концепції та розробка якісного функціоналу сайту. Багаторічний досвід роботи компанії дозволяє створити сайт у Любліні швидко, незалежно від складності проекту. Ми розуміємо, наскільки важливо у сучасному світі підтримувати бізнес та давати йому можливість просуватися вперед та розвиватися у всіх напрямках, тому намагаємося створювати та впроваджувати нові ідеї та унікальні пропозиції, робити індивідуальний дизайн для кожного клієнта, який звернеться до нас за послугою у Польщі.

Особливості індивідуальної розробки веб-сайту, що продає

Зараз у розвитку будь-якого бізнесу дуже важливо йти в ногу з часом і дотримуватися алгоритмів дій, які призведуть до розвитку та покращать стан бізнесу. Створюючи новий веб-ресурс наша команда:

 • Враховує індивідуальні побажання замовників, посилаючись на технічні вимоги до реалізації веб-сайтів та рекомендацій найпопулярніших пошукових систем;
 • Використовує у своїй практиці сучасні технології розробки, такі як HTML, CSS та інші, що дає можливість зробити інтернет-ресурс красивішим, ефективнішим та зручнішим у застосуванні;
 • Включає в повний комплекс послуг розробку технічного завдання, заповнення сайту контентом, здачі проекту під ключ.

Розробка сайтів у Любліні з нуля

Всі підприємці розуміють, що зараз продажі в інтернеті набагато вищі, та й загалом, інформація поширюється в мережі набагато швидше, що призводить до швидкої популярності та зростання потенційних клієнтів. Створення сайту в Любліні дасть можливість не тільки створити красивий ресурс зі зручного юзабіліті, але й насамперед дозволить збільшити дохід, знайти нових покупців завдяки реалізації нових посадкових сторінок, серед яких доступні до замовлення на виконання такі як:

 • Лендінг-пейдж. Важливий інструмент маркетингу, за допомогою якого налагоджується зворотний зв’язок із клієнтами за конкретними пропозиціями до вашої компанії. На такій сторінці вказується інформація про цільовий продукт або послугу. Основне завдання ресурсу – здійснювати продажі.
 • Сайт візитка. Ідеальний варіант для ведення зручної комунікації між потенційними клієнтами та бізнес-партнерами. На вигляд і по функціоналу він є невеликим ресурсом з кількома сторінками, де міститься вся ключова інформація про компанію або підприємство, її напрямок і завдання.
 • Корпоративний сайт. Сильний спосіб розповісти про свою компанію та зайняти хороші позиції на ринку. Допомагає покращити впізнаваність та популярність фірми чи бренду. За допомогою корпоративного сайту вдасться створити правильний імідж, що допоможе залучити потенційних клієнтів. Замовити створення такого веб-ресурсу рекомендується власникам середнього та великого бізнесу, а також компаніям сегменту В2В.
 • Інтернет-каталог. Хороший варіант для великих та малих підприємств. Підійде як початковий етап для тих, хто не готовий створювати інтернет-магазин або не вважає онлайн продаж своїм головним джерелом доходу. За допомогою каталогу вдасться ознайомитися з продукцією та послугами, дізнатися про їх вартість.
 • Сайт на WordPress. Виступає у ролі іміджевого сайту з невеликою кількістю сторінок. Оптимальне навантаження, з яким справляється платформа – 500 сторінок.
 • Магазин на Opencart. Найзручніший інструмент продажу в інтернеті, що вміщує до 8000 товарів.

Замовити створення сайту в Любліні можна в будь-який час, обговоривши всі нюанси та побажання замовника, зв’язавшись із нами зручним для замовників способом.

Алгоритм створення веб-сайтів у Любліні

Як і кожен новий проект, розробка веб-ресурсів має певний алгоритм створення, що дозволяє створити конкурентний, якісний та зручний продукт.

Аналіз ринку збуту та наявності конкурентів. Важливий початковий етап, який ставить основу для формування сайту. Проводиться підготовка структури та надаються загальні рекомендації щодо майбутнього проекту.

Складання технічного завдання. Відштовхуючись від розробленого брифа після особистої чи онлайн зустрічі із замовником, формується ТЗ, в якому зазначена структура та блоки схем, зображується основний функціонал.

Оформлення веб-дизайну. Дизайн головної сторінки затверджується із замовником, після чого йде опрацювання всіх інших сторінок, що містять аудіо, відео та текстовий контент, переліки категорій, розділи, картки товарів та ін. Важливо використовувати один стиль, який можна вибрати із шаблонів або створити в індивідуальному форматі за запит.

Верстка. Верстальники створюють адаптивну версію сайту, яка відображатиметься на різних екранах та мобільних пристроях, оскільки цей нюанс є одним із важливих для пошукових систем.

Програмування. Основний та найважливіший етап створення сайту, де впроваджуються та налаштовуються необхідні компоненти та робочі модулі.

Тестування. Проект потребує ретельної перевірки, оскільки можуть виникнути помилки, які потрібно усунути до повного запуску сайту в експлуатацію.

Підготовка посібника з роботи з готовим сайтом. Навчання роботі з адмін-панеллю.
Присвоєння сайту доменного імені та розміщення на хостингу, після чого здавання проекту з подальшою технічною підтримкою.

Наповнення сайту. Забезпечується створення унікального контенту, наповнення текстовим та графічним вмістом.

Сео-оптимізація. Просування допомагає вивести сайт на перші позиції у видачі.
Доступна розробка сайтів у Любліні для всіх бажаючих скористатися послугою команди наших досвідчених фахівців з України. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці для клієнтів з Польщі, в яких ви зможете переконатись самостійно.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Любліні — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Люблін

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Aveopt

  Дропшипінг платформа Aveopt

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?