Плагіни WordPress для розробки простого сайту
Ні для кого не секрет, що WordPress вважається кращою CMS у світі, в тому числі і через кількість плагінів. Оскільки разом з ними можна реалізувати дуже багато проектів.
У цій статті ми покажемо добірку топових плагінів, які підійдуть для розробки сайтів з не надто важким функціоналом.
Плагін, який переробляє кирилицю на латиницю у WordPress
Cyr-To-Lat – Крім того що він переробляє автоматичні кирилицю на латиницю, він так само і може переробити вже створення урли. Дуже корисний плагін для просування сайтів. Так як щоб просунути сайт, потрібно забути про кирилицю в урлах.
Зворотна форма для WordPress
Contact Form 7 – дуже просто плагін для створення форм зворотного зв’язку. Дуже зручно, що форма робиться в адмін панелі, а в коді або сторінці виводиться шорткодом. При чому не буде проблеми з дублем шорткоду, тому що ви самі вибираєте ім’я форми і воно передається в шорткод. Так само дуже класно, що можна редагувати її кодом, і робити майже все, що душі захочеться або вашому клієнту. Дуже зручна та проста інтеграція контактної форми з рекапчі.
Плагін для створення редиректів (301 редиректів) у WordPress
Redirection – дуже гарний та функціональний плагін. Крім налаштування редиректів можна відслідковувати 404 помилки і для них редиректи.
Нагадуємо. 404 помилка дуже серйозна проблема для СЕО просування. Тому потрібно робити 301 редиректи.
Плагін для SEO оптимізації сайту в WordPress
Yoast SEO – багатофункціональний плагін для допомоги у просуванні сайту. Навіть у безоплатній версії пропонується багато зручних функцій. Наприклад хлібні крихти, автоматичне виробництво sitemap.xml і robots.txt. Можна дуже просто налаштувати відображення в Google, прописавши SEO title та SEO description. Багато корисних рекомендацій щодо створення контенту. Підключення соціальних мереж та багато іншого.
Нагадуємо. Sitemap.xml і Robots.txt дуже потрібні файли для Google. Дуже важливо, щоб створити файл robots правильно, щоб не заборонити Google доступ до важливих файлів. Карта сайту так само важлива, оскільки допомагає Google перейти за посиланнями на ваші сторінки і проіндексувати ваш сайт швидше.
Наш приклад файлу robots.txt в WordPress
User-agent: * Disallow: /cgi-bin # Стандартна папка на хостингу. Disallow: /wp-admin/ # Закриваємо адмінку. Disallow: /wp-includes/ # Закриваємо адмінку. Disallow: *?s= # Пошук. Disallow: *&s= # Пошук. Disallow: /search # Пошук. Disallow: /author/ # Архів автора. Disallow: */embed # Усі вбудовування. Disallow: */xmlrpc.php # Файл WordPress API Disallow: *utm*= # Посилання з utm-мітками Disallow: *openstat= # Посилання з позначками openstat Sitemap: https://ваш домен/sitemap.xml