Розробка сайту без жодного рядка коду
Завдяки розробкам без коду фахівці далекі від сфери IT зможуть самостійно створювати унікальні програмні рішення без використання єдиного рядка коду. Поняття no-code наробило досить галасу в масах. Коли старий бізнес все ще працює «по-старому» із застосуванням кодерів і розробників, то для представників малого та середнього бізнесу вони стали приємною знахідкою, на яку варто звернути увагу. Що може бути легшим, ніж, не маючи технічних знань, створити сайт лише за допомогою візуальних інструментів.ъ
No-code можна сміливо назвати середовищем, де у стартапів з’являється можливість виготовити індивідуальні продукти з нуля, не вдаючись до допомоги програмістів. Що стосується створення сайтів, то «безкодні» платформи допоможуть не тільки у створенні зручних односторінок, але й для розробки багатофункціональних сайтів, маркетплейсів з різними опціями, такими як кошик та онлайн оплата.
Визначення “no-code”
Платформа створення сайтів без коду є нічим іншим, як готовим конструктором, який містить у собі всі необхідні компоненти. Після закінчення формування проекту, можна відразу оцінити результат завдяки функції попереднього перегляду. Завдяки наявності візуальних моделей значно спрощується процес кодування. Безкодові платформи підходять діловим людям, які мають глибоких знань програмування, але бажають самостійно створити продукт. Насправді ж, створення сайту має код, просто вам не треба писати його самостійно. У платформах без коду він попередньо «вбудований», і звичайний користувач не зможе побачити всю кодерську начинку.
Вигоди використання сайту без програмування
Є кілька переваг, чому вигідно використовувати програму без коду.
Немає потреби мати профільні знання. «Безкодові» сайти та процес їх створення безумовно потребує навчання та часу, за який користувач зможе приловчитися до програми, вивчивши функції та набір інструментів.
Швидка швидкість розробки веб-сайту. Звичайно ж, зробити веб-ресурс у два кліки не вийде, проте зробити лендинг у конструкторі за пару годин – завдання цілком реальне.
Легкість у створенні. Все що знадобиться для створення сайту, поставити всі необхідні компоненти переслідуючи логічний ланцюжок. Всі елементи вже створені та візуально змодельовані, користувачеві залишається тільки зібрати все до купи.
Найменше матеріальних вкладень. Ні для кого не є таємницею, що послуги розробників недешеві. Завдяки існуванню таких платформ без коду, можна позбутися багатьох фінансових витрат. Для підприємців, які хочуть скористатися цією ідеєю та не залучати до справи великий стартовий капітал, безкодові платформи стануть найкращим варіантом.
Точність інформації. Робота з сайтом без коду, його власник завжди знатиме про приплив інформації, де є зміни, які інструменти для цього використовувалися і все це без допомоги фахівців.
Можливість все міняти. Традиційне ручне кодування, де неможливо надалі поміняти функціонал або щось переробити на швидку руку, відмінно переважає no-code, де зміни – це реальність.
Наявність SEO. Сео-інструменти важливу роль у здійсненні коректної оптимізації ресурсу для того, щоб залучити трафік з пошукових систем, а також подальшої монетизації вже готового сайту. Конструктори сайтів без єдиного коду із СЕО допоможуть добре просунути бізнес та вийти на хороші позиції у пошуковій видачі.
Адаптація на мобільні гаджети. На сьогоднішній день практично левова частка інтернет-трафіку припадає з мобільних пристроїв, тому «безкодові» платформи пропонують базовий макет, який підходить для гаджетів.
Швидка та зручна інтеграція. Все частіше у веденні бізнесу використовують відразу кілька додатків. Багато бізнесменів шукають варіанти приєднання сервісів на своєму сайті, щоб покращити та автоматизувати робочі процеси. Безкодові платформи мають можливість навіть без ручного підключення. На сайті вже буде автоматично вбудована інтеграція зі службами доставки, платіжними картками, соцмережами тощо.
Чому zero/no-code підійде вам?
Відповідь знайти дуже просто – це шлях найменшого опору і легкий спосіб виходу в мережу з веб-ресурсом будь-якої складності, від блогу, односторінкового лендінг до багатофункціонального маркетплейсу. Створити сайт або мобільний додаток на безкодовій основі стане чудовим варіантом, який не вимагає залучення дорогих послуг розробників та великих матеріальних витрат. Створити свій сайт за лічені хвилини – реально та підійде для ведення різних видів підприємницької діяльності.
Що вийде у сухому залишку?
Безкодові рішення допоможуть створити та налаштувати свій сайт так, як того захоче користувач. Багато прихильників великого коду говорять, що сайти no-code мають обмежений набір функцій, у результаті ви отримуєте такий собі «коробковий ресурс». Тим не менш, безкодові ресурси постійно піддаються вдосконаленню, з’являються нові інструменти, завдяки яким програмне забезпечення стає простим у використанні та доступним для кожного клієнта.
Зупинивши свій вибір на безкодовій версії, необхідно взяти до уваги кілька факторів:
- конкретні завдання та цілі (який сайт ви хочете?)
- бюджет (з безкоштовним чи платним пакетом)
- час та бажання, які зможете приділити своєму сайту (мається на увазі самостійне ведення сайту)