HTML: тег footer

13 Січня, 2023
77

У HTML нижній колонтитул зазвичай відноситься до розділу веб-сторінки, який містить таку інформацію, як автор документа, інформація про авторські права та посилання на пов’язані документи. Нижній колонтитул зазвичай знаходиться в нижній частині веб-сторінки і часто використовується для представлення інформації, яка не є суттєвою для основного вмісту веб-сторінки. Він визначається тегом <footer> HTML5. Його також можна стилізувати за допомогою CSS, щоб змінити зовнішній вигляд тексту та фону. Він може містити різні елементи, такі як посилання, зображення та текст. Деякі веб-сайти використовують нижній колонтитул для розміщення картки сайту або інших корисних посилань для свого веб-сайту.

На додаток до такої інформації, як інформація про автора та авторські права, нижній колонтитул також може містити такі елементи, як навігаційні посилання, значки соціальних мереж та контактну інформацію. Деякі веб-сайти також можуть використовувати нижній колонтитул для включення заяви про відмову від відповідальності, умов обслуговування або політики конфіденційності.

Тег <footer> є елементом рівня блоку, що означає, що він займає всю ширину батьківського контейнера і створює новий контекст форматування блоку. Це означає, що будь-які елементи всередині тега <footer> будуть розглядатися так, якби вони знаходилися в окремому контейнері.

Веб-розробники також часто використовують CSS для стилізації нижнього колонтитулу, щоб він виділявся на тлі решти контенту на сторінці. Це можна зробити за допомогою CSS для зміни кольору фону або додавання фонового зображення до нижнього колонтитула, а також за допомогою CSS для зміни розміру шрифту, кольору та інших типографських властивостей тексту всередині нижнього колонтитула.

Нижній колонтитул також можна використовувати для надання коду відстеження веб-аналітики або сценаріїв обробки файлів cookie та інших веб-технологій.

Таким чином, нижній колонтитул є важливою частиною веб-сторінки, яку можна використовувати для подання інформації, яка не є суттєвою для основного вмісту веб-сторінки, і може включати такі елементи, як навігаційні посилання, піктограми соціальних мереж та контактну інформацію. Він визначається за допомогою тегу <footer> HTML5 і може бути змінений за допомогою CSS, щоб змінити його зовнішній вигляд.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?