HTML: тег i

13 Січня, 2023
72

Тег <i> HTML використовується для позначення тексту, який повинен відображатися курсивом. Це можна використовувати для виділення акценту або для оформлення певного фрагмента тексту інакше, ніж для тексту навколишнього. Тег <i> є тегом фрази, що означає, що його слід використовувати для включення певного фрагмента тексту, а не створення елемента рівня блоку. Тег <i> семантично подібний до тегу <em>, який позначає виділений текст, і тегу <cite>, який використовується для цитат або назви роботи. <i> Не слід використовувати тег для позначення нетекстового вмісту, такого як значок або зображення. Натомість використовуйте відповідні семантичні елементи або CSS.

На додаток до свого візуального представлення тег <i> також має семантичне значення, що вказує на те, що укладений у ньому текст має семантику «текстового рівня», а не семантику «блочного рівня». Це означає, що текст, укладений у тег <i>, повинен бути частиною більшого блоку тексту, а не окремим елементом.

Важливо, що тег <i>не слід використовувати для позначення візуального представлення тексту, наприклад, виділення тексту напівжирним або підкресленим. Натомість слід використовувати CSS для керування візуальним поданням тексту. Використання CSS для керування візуальним поданням тексту забезпечує більшу гнучкість і дозволяє відокремити подання від вмісту.

Також варто відзначити, що тег <i>вважається презентаційним HTML, і зазвичай рекомендується використовувати семантичні елементи HTML, такі як <em><cite> щоб чітко вказати значення тексту. Крім того, програми читання з екрана та інші допоміжні технології не зможуть зрозуміти текст, укладений у <i>, так само добре, як текст, укладений у <em> або <cite>, тому краще використовувати їх.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?