HTML: тег mark

13 Січня, 2023
83

Тег <mark>– це елемент HTML, який використовується для виділення тексту. Зазвичай він використовується для позначення тексту, який був знайдений, або для позначення тексту, що стосується вмісту навколишнього тексту. Текст всередині тега <mark>за промовчанням відображатиметься з жовтим кольором фону, але це можна налаштувати за допомогою CSS. Тег <mark>підтримується всіма основними браузерами і може використовуватися в поєднанні з іншими HTML-тегами, такими як <p>і <h1>, для створення структурованого форматованого тексту.

Тег <mark>є семантичним елементом, що означає, що він використовується для передачі змісту тексту, а не для управління його поданням. Це робить його доступнішим для програм читання з екрану та інших допоміжних технологій.

Важливо, що тег <mark>не призначений для використання з довгими текстовими блоками або цілими абзацами. Зазвичай він використовується для коротких фраз чи окремих слів або виділення певних частин тексту.

Тег <mark>можна використовувати в поєднанні з іншими елементами HTML, такими як <em>і <strong>для вказівки додаткового значення. Наприклад, фраза, що має відношення до навколишнього тексту та підкреслена, може бути записана як <mark> <em>зразкова фраза </em> </mark>.

CSS також можна використовувати для зміни кольору тла, кольору тексту, розміру шрифту та інших стилів тега <mark>. Крім того, ви також можете використовувати CSS, щоб змінити жовтий колір тла за промовчанням на будь-який інший колір.

Крім того, ви можете використовувати <mark>в поєднанні з атрибутами classабо id, щоб використовувати різні стилі до різних елементів мітки, а також ви можете використовувати JavaScript для обробки подій в елементах мітки.

Інший варіант використання тега <mark>– виділити текст, який було відредаговано або оновлено. Це може бути корисним у документах або статтях, які часто оновлюються, наприклад, у новинних статтях або повідомленнях у блогах. Використовуючи тег <mark>для виділення нової або нової інформації, читачі можуть легко визначити, що було змінено або додано.

Також варто зазначити, що деякі пошукові системи можуть використовувати тег <mark>як сигнал, що вказує на те, що певний текст на сторінці відповідає запиту користувача, що може покращити видимість вашого контенту в результатах пошуку.

Деякі веб-сайти використовують теги <mark>для виділення певних ключових слів, особливо в онлайн-форумах, блогах та онлайн-документації. Це дозволяє користувачам швидко знаходити важливу інформацію або ключові слова, які вони шукають.

На закінчення тег <mark>– це корисний елемент HTML, який може допомогти вказати релевантний або важливий текст, полегшуючи користувачам пошук та розуміння контенту на веб-сайті. Це семантичний елемент, якому можна надати стиль за допомогою CSS, і його можна використовувати разом із іншими елементами HTML, щоб надати тексту додатковий зміст.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?