Що таке капча?

Капча – це не що інше, як код перевірки, або іншими словами, свого роду тест перевірок, який використовує комп’ютерна система для перевірки користувача і визначення його статусу в системі – людина або комп’ютер. Цей різновид заходів безпеки відомий з 2000-х років, коли і з’явився сам термін captcha. У основі перевірки лежить завдання легка реальної людини і складна комп’ютера.

За допомогою коду перевірки вдасться захиститися від спаму, зломом і крадіжки паролів. Щоб здійснити чекап, потрібно пройти легкий тест, який підтверджує, що всі дії виконуються живим користувачем, а не ботом або комп’ютерною програмою, яка обманним шляхом намагається отримати доступ до захищеного облікового запису.

Різновиди капча

Введення можна розділити на кілька варіантів, що зустрічаються:

Цифри, літери чи символи. Це може бути як просте слово, і комбінація цифр. Складніший варіант – набір символів різного регістру. Чим складніше капча, тим важче зламати її.

Вибір необхідних зображень. Це можуть бути картинки зі світлофорами чи гідрантами, які потрібно відзначити галочками. Простий варіант, який потребує уважності.

Розв’язання задачі математичного характеру. Подається як нескладного прикладу для обчислення.

Збір пазл. Завдання полягає у збиранні картинки, перетягуванні необхідних файлів у відповідні місця на зображенні. Варіант тесту складніший, оскільки тут доведеться більше подумати.

reCAPTCHA – підтвердження операції, яке вважається найпростішим і найлегшим методом і полягає у швидкій проставці галочки.

Незалежно від різновиду капчі, боту просто не під силу впоратися з такими завданнями. Незважаючи на те, що механізми ботів постійно покращуються, процвітають за ними розробники сайтів і створюють кращі версії капчі.

Що таке капча?

Навіщо необхідно використовувати капча

Вона знадобиться власникам сайтів, звичайним користувачам завдасть незручності. Захисна програма фільтрує ботів, які намагаються зробити несанкціонований вхід на сайт. Щоб впоратися з ботами, капча:

 • Захищає від спаму. Боти займаються розсилкою шкідливої реклами, спаму, поганих відгуків. Ідеальний варіант для власників великих сайтів, щоб не займатися чищенням вручну.
 • Запобігає DDoS-атакам. Капча відмінно справляється з великим потоком запитів, які серверу важко обробити, щоб сайт не впав.
 • Захищає від брутфорсингу, генерації логінів та паролів.
 • Забезпечує захист від перехоплення позицій на різних інтернет-майданчиках. Ботам властиво імітувати дії справжніх покупців, які перехоплюють придбану продукцію.
 • Протекція від парсингу. Але тут капча не завжди дає успішний результат, все залежить від якості сервісу для парсингу.

Чому Google використовує код перевірки?

Основне завдання Google – забезпечити безпеку даних користувачів. Саме для цього і застосовується спеціальний код, щоб захистити від віддаленого програмного входу в обліковий запис користувача. Такі коди зустрічаються і на інших сайтах, де міститься конфіденційна інформація з даними рахунків банків, кредитних карток.

Що робити в ситуації, коли код перевірки важко розібрати?

Якщо вам потрапив нерозбірливий малюнок, де вказаний код перевірки, слід оновити сторінку в браузері, щоб замінити її на інше зображення. Для людей слабозрячих, є спеціальна аудіоверсія, яка розташована поруч із текстовим полем та позначена значком інвалідного візка. У такому разі необхідно прослухати інформацію та ввести почуту інформацію.

Recaptcha
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?