Наші санкції проти країн агресорів

24 Лютого, 2022
443

Ніхто не міг подумати, що цей рік принесе багато бід та страждань мешканцям стільких міст, мирним та працелюбним українцям. Мільйони людей залишилися без роботи та коштів на існування, багато хто залишився без даху над головою, хтось втратив рідних та близьких. Наразі увага всього світу привернена до війни в Україні. Надається максимальна підтримка з усіх боків, з різних країн світу всіма засобами та способами протидії агресії, щоб ми змогли вистояти.

Військові дії не означають, що країна перестала працювати і підтримувати на плаву свою економіку, що дуже важко робити у такий складний період. Зараз важливо не панікувати, зберігати спокій і здоровий глузд. Приватним підприємствам дуже складно, але ми намагаємось підтримувати наших клієнтів та їхні сайти. Поспішаємо запевнити, що вже починаючи з 2014 року ми перестали підтримувати робочі зв’язки з країною агресором, яка окупувала та незаконно анексувала території нашої країни. З того часу ми не здійснили жодної операції зі створення веб-сайтів для Росії. Зараз ми активно блокуємо сайти по всій РФ, як особисто розроблені нашою командою «санкції», які заважають їх нормальному функціонуванню. Також ми не співпрацюємо з усіма країнами, які підтримують країну-агресора. Таких залишилося мало, але все ж таки,

Для нас важливо надати підтримку нашій країні, бійцям ЗСУ, всьому населенню України, а також президенту та його команді, яка відчайдушно бореться за свободу, незалежність та цілісність нашої батьківщини. Ми свято віримо у перемогу над ворогом та відновлення подальшої роботи на наших теренах, як і за старих часів. Сила в правді та перемога точно буде за нами! Терпіння нам та мирного неба над головою!

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?