Розробили сайт з продажу нерухомості у Кременчуці

17 Травня, 2022
342

Безліч людей, які бажають обзавестися житлом, не трудяться в довгих пошуках, ходячи по офісах, читаючи кореспонденцію, обдзвонюючи оголошеннями і ріелторами. Справи набагато простіше, під час інтернет-серфінгу набагато простіше і швидше знайти підходящі варіанти в гугле, знайшовши сайти агентств і вивчивши кращі пропозиції на ринку нерухомості. Зовсім не має значення, чи будете ви тільки починати свій бізнес або займатися розширенням меж вже наявного, веб-сайт повинен бути у всіх без винятку.

Конкуренція на ринку досягає високого рівня, тому відмовлятися від можливості надати свої послуги в інтернеті не варто. Надання своїх послуг, якісна реклама в інтернеті дозволить не тільки розширити потенційно зацікавлену аудиторію, залучити трафік і, звичайно, створює правильний імідж для компанії серед великої кількості конкурентів, тим самим піднімаючи авторитетність і популярність.

Розробка сайту з оренди комерційної нерухомості має важливе значення для розвитку бізнесу, тому замовити таку послугу ви зможете у веб-студії byShep, де можна отримати якісний результат та ознайомитись з готовими проектами, створенням яких займалася команда досвідчених програмістів та розробників. Завдяки високій спеціалізації та хорошому досвіді ми можемо створити сайти з унікальним дизайном, які стануть ефективним комунікативним інструментом між виконавцем та замовником.

Centrogram

Який варіант сайту вибрати для продажу нерухомості від забудовника

Найчастіше сайт агентства з продажу нерухомості або проект сайту для забудовників являє собою багатосторінкову візитки або лендінг-пейдж. Іноді це може бути розгорнутий сайт із каталогом пропонованих варіантів житлових та офісних приміщень, виставлених на продаж. Все залежатиме від того, яким розмахом відрізняється ваш бізнес, ці критерії і будуть визначати складність чи простоту проекту. Крім того, сайт, на якому можна буде купити квартиру Кременчук або інше місто України, повинен мати такі пункти:

  • Каталог нерухомості з повним описом та вартістю за об’єкт або квадратний метр на різних етапах;
  • умови співпраці з компанією, забудовником або продавцем;
  • Форма зворотний зв’язок, контакти;
  • Хороший фото та відео контент;
  • Блог, де можна публікувати новини та цікаві статті для зацікавлених у покупці нерухомості користувачів.

Велике значення у привабливості сайту має не тільки зручна структура, а й якість фото контенту, адже судять насамперед за першим враженням. Якщо ваш сайт буде маленьким, але змістовним, необхідно на першій сторінці розмістити найвигідніші пропозиції, які залучать клієнтів. Про роль дизайну веб-сайту не можна замовчувати, їм мають займатися досвідчені веб-дизайнери, завдяки розробкам яких сайт матиме сучасний та приємний вигляд.

Nobel temp2

Причини створення сайту з продажу нерухомості

Купити квартиру Кременчук дуже просто, якщо Ви знаєте, де знайти найкращі пропозиції на ринку. Більшість забудовників бажають мати свій особистий сайт, за допомогою якого можна здійснювати вигідні продажі навіть на різних етапах будівництва.

Залучити потенційних покупців.

Створення сайту з продажу квартир – це формування сучасного основного офісу вашої компанії, де відображатиметься найактуальніша та найкорисніша інформація для клієнтів. Великі можливості для просування бізнесу.

Маючи веб-сайт продажу нерухомості, Вам вдасться відкрити простір для реклами, а отже, забезпечити собі приплив нових замовників і покупців. Для просування сайту можна вибрати різні варіанти, починаючи від контент-маркетингу, прокручування в соціальних мережах і до пошукової оптимізації, більш відомої як SEO.

Доступні послуги

Завдяки сайту з продажу нерухомості можна купити квартиру в Кременчуці та будь-якому іншому населеному пункті на вигідних умовах. Сайт нерухомості відкриває великі можливості та відображає докладні описи проектів з їхніми презентаціями. Можна навіть скористатися функцією віртуальний тур і детально розглянути об’єкт, що цікавить покупця. Важливо, щоб веб-сайт був інтерактивним та викликав інтерес у відвідувачів.

Замовити розробку сайту нерухомості в byShep

Щоб створити сайт з продажу квартир та офісних приміщень, необхідно мати злагоджену команду спеціалістів та спеціальні знання з розробки ресурсу, які є у веб-студії byShep. Ми маємо досвід і можемо поділити з вами нашими попередніми роботами, які допомогли нашим замовника залучити нових клієнтів, підняти продажі, зайняти передове місце на ринку та створити незабутній бренд компанії. Завдання нашої команди полягає у професійній допомозі та створенні подібних проектів з урахуванням усіх нюансів розробки. Ми створюємо унікальний і відомий дизайн, надаємо унікальний контент, що продає, пропонуємо стратегію просування ресурсу в мережі. Вартість розробки сайту з продажу нерухомості визначатиметься складністю поставлених перед командою завдань та часом, відведеним на його реалізацію.

Сайт, де ви зможете купити квартиру Кременчук, повинен бути зручним для серфінгу та пошуку об’єктів, що цікавлять, а його структура нести інтуїтивно зрозумілий характер. Тільки так він відповідатиме вимогам клієнтів та відвідувачів. Займаючись створенням таких сайтів, команда веб-студії byShep враховує всі побажання та нюанси, щоб надати замовнику ефективний інструмент продажу!

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?