SЕО чи Контекст? Що краще?

27 Березня, 2022
296

Одні радять контекстну рекламу, бо не мають відбою дзвінків від нових клієнтів. Інші кажуть, що вона взагалі не працює і рекомендують SЕО. Хто ж має рацію?

Незважаючи на те, що деякі не побачать різниці, це різні інструменти. Спільного в них джерело трафіку (пошукова система).

Контекстна реклама дозволяє швидко потрапити на першу сторінку пошукової видачі (у більшості випадків протягом доби), гнучка в налаштуванні, «маневрена». Закінчився товар на складі – відключили рекламу за цією позицією; Необхідно розпродати новинку – пустимо більшу частину бюджету на відповідні оголошення.

Це офіційний вид реклами від пошукових систем, наприклад, Google. Оплата провадиться тільки за кліки (досконалі переходи на сайт) + комісія агенції (якщо є). Ранжування за наявності конкуренції проводиться на основі якості оголошення та готовності рекламодавця платити за відвідувача. Чим ціна кліка та якість оголошення вища — тим вище воно знаходиться у видачі щодо конкурентів.

SЕО – це заробіток вебмайстра, пошукові системи не отримують ні копійки. Тому і вставляють ціпки в колеса SЕОшникам. Плюс наявності сайту в органічній видачі у тому, що за переходи не потрібно платити. Щоправда, бюджет виведення у топ може перекрити усі вигоди. Тут треба робити аналіз: що принесе більше користі, які цілі переслідуються, який бюджет. Бувають тематики, за якими не можна запустити контекстну рекламу (наприклад: тютюнові вироби, пневматичну та вогнепальну зброю). Зважаючи на те, що висновок у топ – процес відносно довгий (зазвичай 3-4 місяці), потрібно ретельно підготуватися: зважити всі за і проти, провести аудит сайту, скласти семантичне ядро. Зате при грамотному підході ви отримаєте трафік у рази дешевше, ніж за допомогою контекстної реклами.

Висновок: Обидва шляхи хороші. Ідеальний варіант – поєднувати ці 2 способи. Але всі зусилля будуть марними, якщо сайт має нульову конверсію. Тобто будуть відвідувачі, але нічого не куплять. Як підвищити конверсію – це вже тема окремої статті.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?