В Україні зросли ціни на хостинг та реєстрацію доменів

7 Вересня, 2022
280

За останній час оренда хостингу та серверів піднялась в ціні майже на 10-40% тільки за серпень, а з настанням вересня підвищиться і вартість популярних українських доменів. Такий ріст зумовлений ростом курсу валют. Вже декілька найбільших провайдерів України оголосили про подорожчання послуг на 25%.

Cityhost.ua – провайдер, який підняв ціни з 15.08.2022 року і паралельно розширив характеристики тарифних планів за рахунок збільшення кількості дискового простору.

Hosting Ukraine планує підвищити вартість хостингу на 40% з 1 вересня 2022 року, а також, анонсувала ріст ціни на оренду віртуальних та фізичних серверів. Не омине здорожчання і реєстрацію продовження імен доменів, що підніметься на 20-40%.

Freehost.UA – відомий в Україні хостинг-провайдер, запровадив підйом цін з 16.08.2022 на 25-40%. Зміни можна було побачити в віртуальному хостингу та серверах. Про збільшення вартості доменів компанія ще не повідомляла.

Згідно з заявою керівника компанії «Хостмайстер», з 01.09.2022 року буде зростання цін на реєстрацію та подовження дії доменів на 40%. Зміни відбудуться безпосередньо в таких доменних зонах, як: ua, com.ua, if.ua, kyiv.ua, poltava.ua, pl.ua, uz.ua.

Першочергово, подібна ситуація із різким зростанням цін спричинена ростом курсу долара чи євро. Так сталося через те, що більшість складових роботи хостинг-провайдерів та реєстрації доменів пов’язані з іноземною валютою.

Фактори, що впливають на собівартість послуг:

  • Обладнання. Для здійснення оренди серверів, хостингів та їх адміністрування потрібно мати спеціальне технічне обладнання. В Україні його не виготовляють, тож закупівлі проводять закордоном. Комплектуючі для ремонту також продукуються в інших країнах.
  • Дата-центри. У провайдерів, зазвичай, не має власних приміщень для встановлення та зберігання техніки, тож, єдине рішення – розмістити їх в українських та закордонних дата-центрах. Для цього потрібно забезпечити постійний нагляд та технічне обслуговування, підключення до електрики, інтернет каналів та кондиціонування. Більшість таких центрів знаходяться в Європі, то ж і ціни європейські в іноземній валюті.
  • ПЗ та сервіси. Сюди відносяться операційні системи, панелі керування, СЕО-платформи та ін. Більшість з них виготовляються закордоном, тому й ціни теж встановлюються там.

Як бачимо, провайдери вимушені піти на такий крок та підняти вартість послуг, що дозволить їм підтримувати технічну базу та надавати якісний рівень послуг своїм клієнтам. Після підняття ціни середня вартість тарифу на хостинг буде складати близько 1000 грн на рік, а його обслуговування – 500 гривень.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?