Як купувати якісні посилання – коротко та у справі
В епоху сучасних онлайн-сервісів здійснювати закупівлю посилань стало досить нескладно за умови, що виділяються на цю процедуру нормальні бюджети. Тож сьогодні ми розповімо, як це варто робити.
Простий чек лист з підбору та аналізу донора.
1. Найчастіше підбір посилального донора відбувається за декількома параметрами: ТІЦ та кількість вхідних/вихідних посилань на домен і це правильно! Аналізуємо кількість посилань по Ahrefs та Majestic . Чим більше якісних вхідних і менше вихідним, краще донор для проставлення посилань. Але це і так не для кого не секрет.
2. Крім дослідження посилань, корисно переглянути трафік сайту за останній місяць, а також динаміку за більш тривалий період часу. Сьогодні це досить просто та безкоштовно зробити за допомогою корисного сервісу Similarweb
Він, звичайно, показує не дуже точні дані, але приблизну картину можна побачити. Також цей сервіс показує трафік каналами, у тому числі і з безкоштовного пошуку:
Зовсім не складно здогадатися, що сайти з хорошим трафіком з безкоштовного пошуку швидше за все будуть корисними та якісними донорами, оскільки їх люблять пошукові системи.
3. Ще один спосіб подивитися на скільки люблять сайт пошукові системи і на скільки корисним донором посилань він буде для просування – дізнатися кількість фраз в топ-100 в пошуку Google. Для цього потрібно лише зайти на сайт Serpstat і вказати цікавий для вас домен:
Якщо сайт має велику кількість фраз у топ 100 Google, можна зробити висновок, що його люблять пошукові системи, і він буде відмінним донором посилальної маси.
Аналіз посилальних донорів дуже важливий сьогодні, і якщо ви вже приступили до процесу покупки посилань, використовуйте ці корисні сервіси і якість маси посилань вашого сайту буде на хорошому рівні, що надалі обов’язково позначиться на ваші позиції в пошуку тільки на краще!
Сподіваємося, що ця коротка стаття була корисною і вам сподобалася. Якщо у вас залишилися питання, ставте їх у коментарях нижче!