HTML: тег a

13 Січня, 2023
101

Тег <a> — це тег HTML, який створює прив’язку для гіперпосилання на іншу веб-сторінку або певне місце на тій самій сторінці. Якір зазвичай відображається у вигляді підкресленого тексту, і його можна натиснути, щоб перейти на пов’язану сторінку або місце. Атрибут href використовується для вказівки URL-адреси або адреси пов’язаної сторінки.

Крім атрибуту href тег <a> також має інші необов’язкові атрибути, які можна використовувати для вказівки поведінки та зовнішнього вигляду посилання. Ось деякі приклади:

target— цільовий атрибут, який вказує, де відкрити пов’язаний документ, наприклад, у новому вікні чи існуючому кадрі.

Атрибут rel, який визначає зв’язок між поточною сторінкою та пов’язаною сторінкою, наприклад nofollow, що вказує на те, що посилання не повинно впливати на рейтинг пов’язаної сторінки в пошукових системах.

Атрибут title, що надає додаткову інформацію про посилання, наприклад, опис пов’язаної сторінки.

Атрибут download, який вказує на те, що посилання має завантажувати пов’язаний файл, а не переходити до нього.

Текст посилання міститься між тегом <a> і закриваючим тегом</a> .

Ще одна важлива річ, про яку слід згадати, те, що тег <a> доступний, це означає, що його можуть використовувати користувачі, які покладаються на допоміжні технології, такі як програми читання з екрана, для навігації в Інтернеті. Щоб зробити посилання доступнішими, важливо:

Надайте описовий та осмислений текст посилання, щоб користувачі могли зрозуміти мету посилання.

Використовуйте атрибут title, щоб надати додаткову інформацію про посилання для користувачів, яким може знадобитися додатковий контекст, щоб зрозуміти її призначення.

Уникайте використання «натисніть тут» або «більше» як текст посилання.
Також важливо використовувати тег <a> так, щоб це мало семантичний зміст. Наприклад, слід використовувати посилання на інші сторінки, документи або певні місця в документі.

Нарешті, також важливо переконатися, що це посилання працюють правильно і вказують на правильний пункт призначення. Непрацюючі посилання можуть розчарувати користувачів та підірвати довіру до вашого сайту.

Створення посилання на сайт за допомогою тега <a>

<a href="https://www.example.com">Visit Example.com</a>

Це створить посилання з текстом “Відвідати example.com”, при натисканні на яке користувач переходить на веб-сайт “https://www.example.com”.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?