HTML: тег header

13 Січня, 2023
85

HTML <header>тег використовується для визначення контейнера для вступного контенту або набору навігаційних посилань. Елемент <header>зазвичай містить логотип сайту, заголовок сайту та основну навігацію та зазвичай розміщується у верхній частині сторінки. Його також можна використовувати для групування інших елементів, наприклад, вмісту заголовка розділу. Важливо, що <header> елемент повинен бути унікальним для документа або розділу, в якому він знаходиться, і його не можна використовувати більше одного разу на одній веб-сторінці.

Крім використання для групування вступного контенту або навігації, <header> тег також можна використовувати для визначення розділу заголовка для певного розділу веб-сторінки за допомогою <section> тега. Наприклад, ви можете використовувати <header> тег всередині <section> тега, щоб визначити заголовок для цього розділу, який може включати заголовок та деякий вступний текст.

Ви також можете використовувати <header> тег, щоб вказати семантичну структуру вашої веб-сторінки і зробити її більш доступною для користувачів та пошукових систем. Використовуючи <header> тег для визначення області заголовка веб-сторінки, ви можете дати зрозуміти користувачам та пошуковим системам, що є основним змістом сторінки та якою є мета сторінки.

Також варто відзначити, що <header> тег має кілька атрибутів, таких як id і class, які дозволяють застосовувати стилі CSS та дії JavaScript до заголовка.

Також важливо відзначити, що <header> тег не слід використовувати для стилізації тексту, він призначений лише семантичної структури веб-сайту. Якщо ви хочете стилізувати текст, ви повинні використовувати CSS.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?